Mamed Khalidov - KONIEC KARIERY! Czemu fighter rzuca sporty walki?

2018-12-02 10:47
Mamed Khalidov
Autor: Jastrzebowski/Foto Olimpi/REPORTER Międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 roku

To była największa sensacja gali KSW 46 w Gliwicach! Mamed Khalidow kończy karierę! Na ESKA.pl dowiecie się, co go do tego skłoniło.

Mamed Khalidov - koniec kariery wielkiego fightera! Jeden z najlepszych polskich zawodników MMA sam ogłosił swoją decyzję. Zrobił to po przegranym starciu z Tomaszem Narkunem na gali KSW 46 w Gliwicach. To wywołało sensację wśród kibiców i w całym sportowym świecie. Wiele osób na pewno zastanawia się, czemu Mamed Khalidov rzuca sporty walki?

Czemu Mamed Khalidov kończy karierę?

Mamed Khalidov to jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników MMA. Fighter czeczeńskiego pochodzenia to międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015. Karierę w MMA zaczął w 2004 roku i szybko przebił się do czołówki najlepszych zawodników. Ostatni pojedynek stoczył 1.12.2018 na KSW 46. Po przegranej walce z Tomaszem Narkunem ogłosił, że kończy karierę.

Mamed Khalidov - walki, żona, ksw, zarobki, dzieci, ranking, operacja

Czemu Mamed Khalidov kończy karierę? Ta decyzja ma związek z przegraną walką. Podczas KSW 46 po raz drugi uległ Tomaszowi Narkunowi. Po tym pojedynku Khalidov zdjął rękawice i ogłosił swoją decyzję. Fighter zwrócił się do kibiców mówiąc, że po tylu latach bycia na szczycie, jest mu teraz coraz ciężej. Już wcześniej zadecydował, że jeśli ten pojedynek zakończy sę jego przegraną, odwiesi rękawice. Zawodnik stwierdził, że nadszedł czas młodych zawodników.

Koniec kariery nie oznacza, że już nie zobaczymy Mameda Khalidova w akcji. Być może fighter skupi się teraz na karierze aktorskiej. W styczniu do kin wchodzi film Underdog, w którym Khalidov gra jedną z głównych ról.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze