Magdalena Fręch - wiek, wzrost, Wimbledon, ranking, zarobki, Instagram. Kim jest Magda Fręch?

2022-07-02 11:12
Magdalena Fręch
Autor: AKPA Magdalena Fręch - kim jest polska tenisistka?

Magdalena Fręch to tenisistka, o której z pewnością usłyszy wielu kibiców. Polka zakwalifikowała się do Wimbledonu 2022 i może okazać się jednym z największych odkryć tego turnieju. Dużo osób nie wie jednak, kim jest. Z tego powodu zebraliśmy najważniejsze ciekawostki na temat Magdaleny Fręch. Kim jest nadzieja polskiego tenisa?

Magdalena Fręch to polska tenisistka. Od wielu lat jest już na korcie, jednak jej wielka kariera dopiero się rozpoczyna. W związku z tym wiele osób szuka informacji na jej temat. Wiek, wzrost, Wimbledon, ranking, zarobki, Instagram to hasła, które najczęściej pojawiają się obok jej nazwiska w wyszukiwarkach internetowych. Oto ciekawostki na temat gwiazdy tenisa ziemnego.

ZOBACZ TAKŻE: Wimbledon 2022 - gdzie oglądać na żywo? Transmisja TV i ONLINE, godziny meczów

Magdalena Fręch - wiek

Magdalena Fręch urodziła się 15 grudnia 1997 roku w Łodzi. W 2022 roku skończy 25 lat.

Magdalena Fręch - wzrost

Wzrost to informacja na temat znanych osób, która często interesuje internautów. Ile wzrostu ma Magda Fręch? Według informacji dostępnych w sieci mierzy 171 cm.

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Magdalena Fręch - Wimbledon

Magdalena Fręch trzy razy odpadła w kwalifikacjach do Wimbledonu. Po raz pierwszy udało jej się dostać na ten turniej w 2022 roku. Bierze udział w grze pojedynczej kobiet.

Magdalena Fręch - ranking

Jakie miejsce w rankingu WTA zajmuje Magdalena Fręch? W czerwxu 2022 roku znalazła się na 92. pozycji.

Magdalena Fręch - zarobki

Zarobki tenisistów często interesują fanów sportu i internautów. Niestety w przypadku Magdaleny Fręch takie informacje nie są dostępne.

Magdalena Fręch - Instagram

Magdalena Fręch, podobnie jak wiele innych znanych osób, posiada konto na Instagramie. Można ją tam znaleźć pod nazwą @magdalenafrech.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze