Maciej Bodnar - kolarz, Tour de Pologne, Tokio, Instagram, wiek, wzrost, zarobki, żona

2021-08-11 14:21
Maciej Bodnar
Autor: Agnieszka Torba/East News

Maciej Bodnar to jeden z najlepszych polskich kolarzy. Wielokrotnie odnosił sukcesy na zawodach zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Niedawno brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Teraz przyszedł czas na kolejne zawody - Tour de Pologne. Kim jest słynny polski sportowiec? Oto kilka ciekawostek z jego życia.

Maciej Bodnar to gwiazda polskiego kolarstwa. Od lat przynosi nam sukcesy w wielu turniejach. Zwyciężył między innymi Tour de France. Teraz jest jednym z uczestników wyścigu Tour de Pologne 2021, który ekscytuje wielu Polaków. Niektórzy jednak nie śledzą na bieżąco poczynań naszych kolarzy i z racji wyścigu w Polsce chcieliby dowiedzieć się więcej na temat Macieja Bodnara. Z tego powodu przygotowaliśmy podsumowanie kilku ciekawostek na jego temat.

Maciej Bodnar - wiek, pochodzenie, wzrost

Maciej Bodnar urodził się 7 marca 1985 roku. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 36 lat. Pochodzi z Oławy. Jest to miasto położone w województwie dolnośląskim. Według informacji dostępnych w internecie, Maciej Bodnar ma 186 centymetrów wzrostu.

Maciej Bodnar - Tokio 2020

Maciej Bodnar był jednym zawodników zawodów w kolarstwie torowym na Letnich igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio. Nie udało mu się jednak zdobyć miejsca na podium i tym samym nie zdobył medalu. Polski kolarz zakończył rywalizację na 18. miejscu.

Ruszyli! 78 Tour de Pologne. Największy w Polsce wyścig kolarski zaczął się w tym roku na Placu Zamkowym w Lublinie.

Maciej Bodnar - zarobki

Zarobki sportowców to temat, który ciekawi wiele osób. Ile zarabia Maciej Bodnar? Niestety, takie informacje nie są dostępne. Wiadomo jednak, że za udział w jednym prestiżowym wyścigu (np. Tour de France) kolarze dostają około 40 tysięcy euro.

Maciej Bodnar - żona

Czy Maciej Bodnar ma żonę? Oficjalnie nie wiadomo nic na temat potencjalnej żony kolarza. Nie ma także informacji na temat tego, aby był w związku. Trzeba jednak mieć na uwadze, że Maciej Bodnar nie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego.

Maciej Bodnar - Instagram

Maciej Bodnar jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców, dlatego dużo osób szuka go w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć na profilu pod nazwą @maciejbodnarofficial. Do tej pory zamieścił ponad 300 zdjęć, a obserwuje go 35 tysięcy osób.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze