Kuba Nowaczkiewicz: kto to? Kim jest? Wiek, waga, wzrost, walki, dziewczyna, Friz, Insta

2022-01-24 13:20
Kuba Nowaczkiewicz: kto to? Kim jest? Wiek, waga, wzrost, walki, dziewczyna, Friz, Insta
Autor: Aleksandra Sędek / High League Kuba Nowaczkiewicz: kto to? Kim jest? Wiek, waga, wzrost, walki, dziewczyna, Friz, Insta

Kuba Nowaczkiewicz to postać, która mocnym uderzeniem weszła na sportowy rynek. Zawodnik federacji Malika Montany, czyli High League już w debiucie pokazał, że ma predyspozycje zostać czołowym zawodnikiem MMA. Kim jest Kuba Nowaczkiewicz? Ile ma lat, ile waży i ile ma wzrostu? Czy ma dziewczynę i co łączy go z Ekipą Friza? Przekonajcie się sprawdzając wszystkie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kuba Nowaczkiewicz: kto to? Kim jest?
  2. Kuba Nowaczkiewicz: wiek
  3. Kuba Nowaczkiewicz: waga
  4. Kuba Nowaczkiewicz: wzrost
  5. Kuba Nowaczkiewicz: walki
  6. Kuba Nowaczkiewicz: dziewczyna
  7. Kuba Nowaczkiewicz: Ekipa, Friz
  8. Kuba Nowaczkiewicz: Insta

Kuba Nowaczkiewicz: kto to? Kim jest? Wiek, waga, wzrost, walki, dziewczyna, Friz, Instagram, to najczęściej wpisywane słowa obok nazwiska młodego twórcy internetowego. Kuba Nowaczkiewicz pokazał się z dobrej strony, podczas walki na pierwszej odsłonie High League. Imponował szybkością i precyzją, ale ostatecznie wygrał poprzez przerwanie pojedynku przez sędziego. Na co dzień od długiego czasu trenuje sporty walki. Brał udział między innymi w zawodach Amatorskiej Ligi MMA. Aktualnie charyzmatyczny 24-latek trenuje, ćwiczy i przygotowuje się do pojedynku w Krakowie. Treningi odbywają się w towarzystwie Dominika Wydry i Sebastiana Kotwicy.  W Tauron Arenie spełni swoje największe marzenie - wystąpi przed własną publicznością!

High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Kuba Nowaczkiewicz: kto to? Kim jest?

Kim jest Kuba Nowaczkiewicz? Po pierwszej odsłonie gali High League jego osobę zna znacznie więcej internautów. Nowaczkiewicz dzięki świetnej dyspozycji w debiucie zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go blisko 200 tys. fanów. Jego wpisy zyskują po blisko 100 tysięcy polubień. 

Kuba Nowaczkiewicz: wiek

Kuba Nowaczkiewicz urodził się w 1997 roku, co oznacza, że w 2022 roku obchodzić będzie 25. urodziny.

Kuba Nowaczkiewicz: waga

Ile waży Kuba Nowaczkiewicz? Młody twórca przed debiutem w oktagonie High League wniósł na wagę 67,5 kg.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kuba Nowaczkiewicz: wzrost

Ile wzrostu ma Kuba Nowaczkiewicz? Zawodnik gali Malika Montany mierzy 177 centymetrów. 

Kuba Nowaczkiewicz: walki

Walka Kuby Nowaczkiewicza w debiucie odbyła się podczas pierwszej gali High League. 28 sierpnia 2021 w trójmiejskiej Ergo Arenie pokonał kontrowersyjnego Przemysława Kolara Kolarczyka (0-1). Starcie zostało przerwane po pierwszej rundzie. Już 5 lutego 2022 stoczy swój drugi pojedynek. Jego rywalem jest Hubert Węzka, znany jako Dredziasty.

Kuba Nowaczkiewicz: dziewczyna

Czy Kuba Nowaczkiewicz ma dziewczynę? Ma, ale młody twórca ceni sobie prywatność i rzadko kiedy wrzuca wspólne zdjęcia z drugą połówką.

Kuba Nowaczkiewicz: Ekipa, Friz

Kuba Nowaczkiewicz przyjaźni się z twórcami najpopularniejszego projektu w Polsce. Same jest wspierany przez słynną krakowską Ekipę, w tym niezwykle popularnego Mateusza Trombę Trąbkę. 

Kuba Nowaczkiewicz: Insta

Kuba Nowaczkiewicz na Instagramie wrzuca głównie zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Obserwuje go ponad 210 tysięcy osób, a on sam obserwuje między innymi Natalię Karczmarczyk, Karola Wiśniewskiego, Roberta Lewandowskiego czy Michała Boxdela Barona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze