Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: WYNIK walki Fame MMA 16. Kto wygrał 5.11.2022?

2022-11-05 22:53
Krystian Wilczak - Mateusz Meknife Lovers Janusz
Autor: FAME MMA

Wynik walki Krystian Wilczak - Mateusz Janusz 5.11.2022 jest ważny dla losów obu zawodników. W zasadzie przegrany w kolejnych starciach nie będzie traktowany jako faworyt. Szczególna presja była na bardzo doświadczonym Krystianie Wilczaku, który ma najdłuższy staż walk na Fame MMA. Kto wygrał? Jak wyglądała walka Wilczak - Janusz? Rozstrzygnięcie poznacie na naszej stronie.

Spis treści

  1. Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: wynik walki Fame MMA 16

Krystian Wilczak - Mateusz Januszwynik walki Fame MMA 16 jest zaskoczeniem? Przed ostatnią w 2022 galą tej federacji faworytem ekspertów był Krystian Wilczak. Właśnie on stoczył dla Fame siedem pojedynków, a ostatnio był o krok od zdobycia mistrzowskiego pasa. Doświadczony fighter MMA zgodził się zawalczyć z dużo mniej doświadczonym, ale za to bardzo ambitnym Mateuszem Januszem, czyli połówkę duetu FitLovers. Pokazał on ogromny charakter w walce z Kacprem Błońskim, ale jeszcze większe serce i mocną szczękę ujawnił w starciu z Adamem Josefem.

Fame MMA 16 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA 5.11.2022?

FAME MMA 16 LIVE - RELACJA ONLINE 5.11.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Krystian Wilczak - Mateusz Janusz: wynik walki Fame MMA 16

Włodarze bardzo wysoko w karcie walk umieścili ten pojedynek. Wszystko ze względu na umiejętności, jakie posiada Krystian Wilczak. Najbardziej doświadczony fighter w stawce Fame MMA wygrał, czy przegrał? Wynik walki poznaliśmy po godzinie 23:00. Mateusz Janusz wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów!

Fame MMA 17 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

RUNDA 1: Krystian Wilczak - Mateusz Meknife Lovers Janusz

Walka zaczęła się szybko, dynamicznie, z obu stron. Mateusz Janusz na biegu wstecznym, a gdy ruszył, kopnął w krocze swojego rywala. Mieliśmy chwilę przerwy i Wilczak zdecydował się powrócić do walki.

Janusz sprowadził walkę do parteru w ładny sposób po 30 sekundach pierwszej rundy. Bronił się długo przed dosiadem doświadczony Wilczak. Nie udawało się obejść nóg Januszowi, nic nie wyniknęło z tego obalenia, bo walkę kontrolował Krystian. 30 sekund przed końcem pierwszej rundy więcej ciosów ze strony FitLoversa.

RUNDA 2: Krystian Wilczak - Mateusz Meknife Lovers Janusz

Krystian Wilczak wiedział, że może przegrywać na kartach sędziowskich, więc musiał dobrze wejść w drugą rundę. Meknife starał się zadawać ekwilibrystyczne ciosy. Obaj bardzo ruchliwi, ale nie było żadnych kluczowych akcentów. Poza próbą obalenia w połowie drugiej rundy ze strony Janusza. Próbował wybronić się Wilczak, ale to się nie udało. Chwilę później poradził sobie lepiej niż przy powaleniu w pierwszej rundzie.

Stójka Krystianowi Wilczakowi leży lepiej. 40 sekund przed końcem pierwszej rundy powalony Wilczak, ale znów sprytnie się zachował. Prawie zastosował duszenie swojego rywala. 

RUNDA 3: Krystian Wilczak - Mateusz Meknife Lovers Janusz

Krystian Wilczak ruszył mocno na początku trzeciej rundy. Trafił kilka razy swojego rywala, bo wie, że nie może zostawić decyzji w rękach sędziów. Seriami atakował Krystian Wilczak, ale Meknife sprytnie na wstecznym biegu okopywał swojego rywala. Janusz kupił czas przepychając Wilczaka pod siatkę.

30 sekund przed końcem edwo oddychał Janusz i rto była szansa dla Krychy. Ten zacżął seriami atrakować Matta Meknife'a. Nie udało mu się jednak zrobić TKO! Sędziowie zdecydują!

Sonda
Fame MMA 17 - jaką walkę chciałbyś/chciałabyś zobaczyć?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze