Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - Wiktoria Viki Jaroniewska / MMA

i

Autor: FAME MMA / Facebook

Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - Wiktoria Jaroniewska: WYNIK walki Fame MMA 17. Kto wygrał 3.02.2023?

2023-02-03 20:17

Wynik walki Sheeya - Jaroniewska 2023: kto wygrał na Fame MMA 17? Włodarze upatrują w jednej z tych zawodniczek przyszłą gwiazdę federacji, która będzie miała szansę stoczyć pojedynek z Martą Linkiewicz. Kto wygrał 3 lutego 2023 na Fame MMA 17? Przekonacie się sprawdzając na naszej stronie.

Spis treści

  1. Sheeya - Jaroniewska: wynik walki Fame MMA 17

Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - Wiktoria Viki Jaroniewska: wynik walki Fame MMA 17 ciekawi internautów, bo mamy do czynienia z dwiema utalentowanymi, jeśli chodzi o sporty walki, zawodniczkami. Z jednej strony Klaudia Kołodziejczyk, która dysponuje ogromną siłą. Dziewczyna Gimpera miała zawalczyć w przeszłości z Laluną, jednak doznała kontuzji i musiała odłożyć swój debiut w czasie. Godnie zastąpiła ją Jaroniewska, która wyrasta na czołową gwiazdę freak-fightów i zdobyć mistrzowski pas kobiet. Wynik walki Sheeya Jaroniewska 2023 jest o tyle ważny, że decyduje o tym, kto potencjalnie zawalczy w przyszłości z Martą Linkiewicz. Kto wygrał 3.02.2023?

Sheeya - Jaroniewska: wynik walki Fame MMA 17

Wynik walki Sheeya - Jaroniewska 2023 poznaliśmy tuż po otwarciu gali. To pierwsza walka Fame MMA 17 i została pokazana całkowicie za darmo. Pierwszy z dziewięciu pojedynków rozpoczął się od szybkich ataków ze strony Kołodziejczyk. Ruszyła na swoją rywalkę, powaliła i od razu powaliła Jaroniewską. Swoimi silnymi rękoma próbowała udusić rywalkę, ale po minucie ta zerwała uchwyt. Wiki przez długi czas miała źle wygiętą głowę przez co bardzo się męczyła. Sytuacja zmieniła się znacznie na 1:15 min. przed końcem. Jaroniewska znalazła się z tyłu, ale nie wiedziała ostatecznie, jak z tego skorzystać. Silna Sheeya ponownie znalazła się lepszej pozycji i zaczęła z góry atakować swoją rywalkę. Koniec walki na 20 sekund przed końcem! Ogromna różnica siły.

Fame MMA 17 LIVE - RELACJA ONLINE 3.02.2023, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Fame MMA 17 ZA DARMO potwierdzone! Gdzie oglądać stream FAME MMA 3.02.2022 na żywo?

Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60