Kiedy następny mecz Polski? Kiedy mecz Polska - Słowenia?

2019-11-16 22:45 RW
Kiedy następny mecz Polski? Kiedy mecz Polska - Słowenia?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Kiedy następny mecz Polski? Kiedy mecz Polska - Słowenia?

Kiedy następny mecz Polski? Po pojedynku z Izraelem czas na starcie ze Słowenią, której mamy coś do udowodnienia. To jedyny rywal, z którym piłkarze Jerzego Brzęczka przegrali w eliminacjach do Euro 2020. Tym bardziej czekają nas duże emocje, ponieważ mecz Polska - Słowenia to ostatni pojedynek w ramach eliminacji i zostanie on rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie.

Kiedy następny mecz Polski? Kiedy mecz Polska - Słowenia? Data pojedynku nie jest żadną tajemnicą. Zapowiada się arcyciekawy pojedynek za sprawą faktu, że Słowenia to jedyny rywal, z którym przegraliśmy podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. 6 września grając na wyjeździe, piłkarze Jerzego Brzęczka ulegli 2:0. W rozgrywanych akcjach byli wyraźnie wolniejsi od swoich rywali. Kibice mają nadzieję, że teraz się to zmieni. Mecz Polska-Słowenia na żywo obejrzy komplet publiczności, a wszystko to z trybun największego obiektu w kraju, PGE Stadionu Narodowego w Warszawie. Będzie to ostatnie starcie narodowej reprezentacji w tym roku i jednocześnie ostatnie spotkanie w ramach walki o Euro 2020. Polska zagwarantowała sobie wyjście z grupy wygrywając z Macedonią. 

Kiedy następny mecz? Kiedy mecz Polska - Słowenia?

Ostatni, dziesiąty mecz Polski w ramach eliminacji do Euro 2020, rozegrany zostanie we wtorek, 19 listopada o godzinie 20:45. Transmisja meczu Polska - Słowenia dostępna będzie również online.

Zobacz: Polska - Słowenia: TRANSMISJA online w internecie i w TV. Gdzie i o której oglądać mecz?

Najnowsze