Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024? O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja na żywo?

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024? O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja na żywo?

OSTATNI MECZ W FAZIE GRUPOWEJ

Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024? O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja na żywo?

2024-06-25 8:04

Polska - Francja na Euro 2024: kiedy jest mecz i o której godzinie? Powinniście ustawić sobie przypomnienie w telefonie, by nie przegapić tego pojedynku. Ostatni mecz w fazie grupowej zapowiada się ekscytująco szczególnie po tym, co pokazali Polacy w pierwszym meczu, a czego nie pokazali Francuzi w starciu z Austrią. Choć dobrze rozgrywali piłkę, nie byli wystarczająco skuteczni i często się mylili. To ostatni mecz w fazie grupowej Euro 2024!

Spis treści

  1. Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024?
  2. O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja na żywo

Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024? Zastanawiacie się, o której godzinie Polska Francja na żywo? Trzeci rywal reprezentacji prowadzonej przez Michała Probierza, to jeden z głównych faworytów do wygrania mistrzostw Europy w Niemczech. Aczkolwiek nie było to oczywiste po pierwszym spotkaniu, kiedy to piłkarze Didiera Deschampsa wygrali z Austrią skromnie 0:1 i to po bramce samobójczej. Mało tego, w tym pojedynku rzadziej operowali piłką, mieli mniejsze posiadanie piłki i częściej wybijali piłkę z rzutów rożnych. Polska natomiast w meczu z Holandią pokazała, że potrafi grać z topowymi zespołami. Świetnie graliśmy z kontrataku, dobrze się broniliśmy i chętnie rozgrywaliśmy piłkę na połowie przeciwnika. Była to dużo lepsza reprezentacja niż za czasów Fernando Santosa.

Grupa D EURO 2024 - Polska: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Sytuacja Polski i miejsce w grupie D

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

EURO 2024: Ceny na stadionie

Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024?

Mecz Polska - Francja na Euro 2024 to swego rodzaju rewanż za pojedynek na mistrzostwach świata w Katarze. Wtedy biało-czerwoni zaprezentowali otwartą piłkę, bo nie mieliśmy nic do stracenia. Stworzyli mnóstwo szans w polu karnym rywali, ale niestety żadna z akcji nie zakończyła się szczęśliwie. Polska przegrała 1:3, a bramkę zdobyliśmy po rzucie karnym. Ostatni mecz Polski w fazie grupowej Euro 2024 odbędzie się 25 czerwca. Tego samego dnia, o tej samej godzinie Austria zmierzy się z Holandią.

O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja na żywo

Godzina meczu Polska Francja 25.06.2024 jest doskonała z wielu powodów. Nie będzie trzeba czekać na rozstrzygnięcie do godziny 23:00, a ponadto w spokoju będzie można obejrzeć analizy ekspertów. Mecz Polska Francja na żywo rozpocznie się o godzinie 18:00. Zakończy się natomiast około 19:50.

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele Euro 2024?

Listen on Spreaker.