Kiedy jest Fame MMA 17? O której godzinie Fame MMA 2023? [DATA, GODZINA]

i

Autor: FAME MMA Kiedy jest Fame MMA 17? O której godzinie Fame MMA 2023? [DATA, GODZINA]

Kiedy jest Fame MMA 17? O której godzinie Fame MMA 2023? [DATA, GODZINA]

2023-02-03 15:41

Fame MMA 17 - kiedy jest i o której godzinie? Data, ale również bardziej szczegółowe kwestie wzbudzają sporą ciekawość głównie wśród osób, które dopiero teraz zainteresowały się galą lub po prostu chcą sobie przypomnieć, co się na niej będzie działo. W sumie dojdzie do dziesięciu pojedynków, w tym do jednej ukrytej walki! Kto walczy na Fame MMA 17? Kiedy i o której godzinie Fame MMA 2023? Poznajcie odpowiedzi na najważniejsze pytania już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy jest Fame MMA 17? [DATA]
  2. O której godzinie Fame MMA 2023? [GODZINA]

Kiedy jest Fame MMA 17? O której godzinie Fame MMA 2023? Nie mamy wątpliwości, że data Fame MMA 17 jest już zapisana przez wiele osób w kalendarzu. Głównie mamy na myśli tych, którzy kupili wejściówki na galę i nie mogą doczekać się momentu, gdy zobaczą z trybun topowych influencerów i gwiazdy show-biznesu w klatce. Bilety na Fame MMA 17 rozchodzą się w błyskawicznym tempie, a dzieje się za sprawą głównych bohaterów nadchodzącego wydarzenia. Karta walk Fame MMA 17 to chociażby pojedynek Sebastiana Fabijańskiego z Wacławem Osieckim, czy pojedynek o pas mistrzowski w kategorii do 84 kilogramów pomiędzy Arkiem Tańculą a Maksymilianem Wiewiórką. Ogromne emocje wywołuje walka Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem, czyli prezesem innej federacji zajmującej się sportami walk. Głośno jest również o starciu Amadeusza Roślika, bo zawalczy on z ambitnym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem. Gala Fame MMA 17 na żywo będzie jednym z najgorętszych wydarzeń tej zimy!

Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?

Trener Łaszczyka szczerze o FAME MMA i Amadeuszu Ferrarim. Jedyny wywiad z konferencji

Kiedy jest Fame MMA 17? [DATA]

Data Fame MMA 17 po raz drugi może zaskoczyć internautów. Dlaczego? Organizatorzy zdecydowali, że drugi raz wydarzenie odbędzie się nie w sobotni, a w piątkowy wieczór. Siedemnasta odsłona wydarzenia, pod którym podpisuje się między innymi Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron zaplanowana jest na 3 lutego 2023. Miejscem jest Kraków i tamtejsza Tauron Arena.

O której godzinie Fame MMA 2023? [GODZINA]

Godzina Fame MMA 17 zainteresuje zarówno tych, którzy lubią poznać opinie włodarzy będących w studio przed galą, jak i tych, którzy chcą zobaczyć dosłownie każdą sekundę wszystkich starć. Łącznie z wejściem zawodników do klatki. Gala rozpocznie się zaraz po godzinie 19:00, a oficjalnie pierwszą walkę powinniśmy zobaczyć około 20:20. Będzie się działo!

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE