Szachtar Donieck / Liga Mistrzów 2022

i

Autor: Beata Zawadzka/East News

Kiedy gra Szachtar Donieck w Lidze Mistrzów 2022/23? Kiedy mecz w Warszawie? [TERMINARZ]

2022-10-17 15:34

Kiedy Szachtar zagra w Warszawie? To już ostatnie mecze grupowe w Lidze Mistrzów 2022/23. Szachtar Donieck znalazł się w grupie F z Celtic Glasgow, RB Lipsk i Realem Madryt, który zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jak wygląda terminarz ukraińskiej drużyny? Kiedy piłkarze Jovicevicia ponownie przyjadą do Polski? Sprawdzamy!

Szachtar Donieck awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów i próbuje swoich sił w walce o najbardziej prestiżowy tytuł na świecie. W losowaniu trafił do grupy F, w której znaleźli się również Real Madryt, Celtic Glasgow i RB Lipsk. W pierwszej kolejce drużyna Jovicevicia zremisowała z RB Lipsk. Później nie było już tak kolorowo, bo musieli pogodzić się z porażką z Celticiem. W trzecim meczu ponownie zremisowali, a zwycięsko wyszli ze spotkania dopiero w czwartym pojedynku. Ze względu na napaść Rosji na Ukrainę, klub nie może rozgrywać tak ważnych spotkań u siebie w kraju. Z tego powodu Szachtar Donieck rozgrywa domowe mecze na stadionie Legii w Warszawie. Czy zagrają jeszcze w Polsce? Sprawdźcie harmonogram spotkań.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: FC Barcelona - kiedy zagra Lewandowski? Terminarz spotkań na 2022 [DATY, MIEJSCA]

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59

Kiedy gra Szachtar Donieck w Lidze Mistrzów 2022/23? [HARMONOGRAM]

Szachtar Donieck w fazie grupowej Ligi Mistrzów rozgrywa łącznie sześć spotkań. Cztery kolejki już za nami, ale to wcale nie oznacza, że drużyna nie zagra już w Warszawie. We wtorek 25 października zmierzy się w Wielkiej Brytanii z Celtic Glasgow, a 2 listopada przyjedzie do Polski na Łazienkowską, by zagrać ostatni pojedynek w grupie z RB Lipsk. Terminarz wszystkich spotkań (włącznie z rozegranymi) prezentuje się następująco:

  • 1. kolejka: 6 września, 21:00 RB Lipsk - Szachtar Donieck
  • 2. kolejka: 14 września, 18:45 Szachtar Donieck - Celtic Glasgow (Warszawa)
  • 3. kolejka: 5 października, 21:00 Real Madryt - Szachtar Donieck
  • 4. kolejka: 11 października, 21:00 Szachtar Donieck - Real Madryt (Warszawa)
  • 5. kolejka: 25 października, 21:00 Celtic Glasgow - Szachtar Donieck
  • 6. kolejka: 2 listopada, 18:45 Szachtar Donieck - RB Lipsk (Warszawa)
Sonda
Wybierasz się na mecze Szachtara Donieck w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE