Kiedy baraże mistrzostw świata? Kiedy mecze i kto z kim gra?

2021-11-26 17:25
Kiedy baraże mistrzostw świata? Kiedy mecze i kto z kim gra?
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Kiedy baraże mistrzostw świata? Kiedy mecze i kto z kim gra?

Grupowe zmagania w ramach eliminacji mistrzostw świata dobiegły końca. Reprezentacja Polski nie była rozstawiona w losowaniu par baraży. To oznacza, że biało-czerwonych czekają dwa mecze z bardzo mocnymi zespołami. Sprawdzamy dla Was kto z kim gra i kiedy odbędą się baraże mistrzostw świata.

Kiedy baraże mistrzostw świata? Kiedy mecze i kto z kim gra? To pytania, które nareszcie mają odpowiedzi. W piątek, 26 listopada 2021 roku, odbyło się losowanie zespołów, które zagrają przeciwko sobie w barażach o mundial 2022 w Katarze. Warto jednak przypomnieć, że nasza reprezentacja w ostatnim grupowym spotkaniu przegrała z Węgrami na PGE Narodowym 1:2. To zmniejszyło szanse na korzystne rozstawienie kadry Paulo Sousy. Polacy zajęli ósme miejsce w klasyfikacji zespołów z drugich miejsc w grupach.

Skoki narciarskie: jesteś prawdziwym fanem skoków? Wynik 8/10 to niezwykły wyczyn [QUIZ]

Alicja z elektryzującym koncertem w ESKA Live

Kiedy baraże mistrzostw świata?

Baraże zaplanowana w marcu 2022 roku. Półfinały odbędą się 24 i 25 marca 2022 roku, następnie finały będziemy mogli obejrzeć 28 i 29 marca 2022 roku.

Kiedy mecze i kto z kim gra?

Tiago Mendes, Lothar Matthaus i Christian Karembeu uczestniczyli w losowaniu zespołów, które zagrają w barażach. Oto pełna lista zespołów, które się ze sobą zmierzą:

Ścieżka A:

  • Szkocja - Ukraina
  • Walia - Austria

Ścieżka B:

  • Rosja - Polska
  • Szwecja - Czechy

Ścieżka C:

  • Włochy - Macedonia Północna
  • Portugalia - Turcja
Sonda
Czy Polska zagra na mundialu w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze