Karol Świderski: piłkarz, zarobki, wzrost wiek, Instagram. Kim jest piłkarz?

2021-05-18 9:10 jj
Karol Świderski: piłkarz, zarobki, wzrost, FIFA 21, wiek, Instagram. Kim jest piłkarz?
Autor: Instgaram Karola Świderskiego - @swider9 Karol Świderski: piłkarz, zarobki, wzrost, FIFA 21, wiek, Instagram. Kim jest piłkarz?

Karol Świderski to polski piłkarz, który występuje na pozycji napastnika w greckim klubie PAOK FC. Swoją karierę zawodową rozpoczął w klubie Rawii Rawicz. W spotkaniu Eliminacji Mistrzostw Świata Polska - Andora zdobył dla naszej reprezentacji jedną bramkę. Kim jest Karol Świderski?

Spis treści

  1. Karol Świderski: piłkarz
  2. Karol Świderski: zarobki
  3. Karol Świderski: wzrost
  4. Karol Świderski: wiek
  5. Karol Świderski: Instagram

Karol Świderski: piłkarz, zarobki, wzrost, wiek, Instagram. To najcześciej szukane informacje o naszym piłkarzu, którzy w niedzielę, 28 marca 2021 roku, w trakcie meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, strzelił bramkę. Był zawodnikiem Jagielloni Białystok. W Ekstraklasie zadebiutował 23 sierpnia 2014 roku w przegranym pojedynku 1:3 ze Śląskiej Wrocław. Rok później w meczu Jagielloni z Pogonią Szczecin strzelił w 80. Minucie swoją debiutancką bramkę. 20 stycznia 2019 roku podpisał kontrakt z greckim klubem PAOK FC. Umowa obowiązuje do czerwca 2022 roku. Sezon zakończył jako mistrz Grecji występując w 10 spotkaniach, w których zdobył 4 bramki. 

Fame MMA 10 - DATA: KIEDY jest gala? Kto walczy na Fame MMA 10?

Polska - Andora. Tak wygląda mecz reprezentacji bez kibiców

Karol Świderski: piłkarz

Karol Świderski to młody, utalentowany piłkarz, który w spotkaniu z Andorą strzelił swojego debiutanckiego gola dla reprezentacji Polski. Oprócz tego, jest związany z greckim klubem PAOK FC. Gra tam na pozycji napastnika i radzi sobie bardzo dobrze. Wraz ze swoją drużyną został mistrzem Grecji. W karierze reprezentacyjnej wystąpił 27 razy (pierwszy raz w głównej kadrze, 28 marca 2021 roku) i zdobył 7 bramek - najwięcej, bo aż pięć, strzelił w reprezentacji do lat 19. 

Karol Świderski: zarobki

Cezary Kulesza w rozmowie z Super Expressem ujawnił zarobki młodego piłkarza. Świderski z Jagielloni zarabiał 3 tysiące euro. Jednak w PAOK Saloniki otrzymał 13-krotną podwyżkę i zarabia 40 tysięcy euro miesięcznie. 

Karol Świderski: wzrost

Karol Świderski ma 184 centymetry wzrostu. Co oznacza, że nie należy do najniższych piłkarzy.

Karol Świderski: wiek

Karol Świderski urodził się 23 stycznia 1997 w Rawiczu. To oznacza, że w 2021 roku obchodził 24. urodziny. 

Karol Świderski: Instagram

Karola Świderskiego na Instagramie możecie znaleźć wpisując @swider9. Ma ponad 24 tysiące obserwujących. Najczęściej wstawia zdjęcia ze meczy reprezentacji, oraz greckiego klubu. Dzieli się z fanami również prywatnymi fotkami z urlopu lub życia codziennego.

Najnowsze