Karim Benzema - wiek, Instagram, żona, zarobki, klub, Francja, Euro 2020

2021-06-23 16:15 Adrian Rybak
Karim Benzema
Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News

Karim Benzema to jeden z najpopularniejszych piłkarzy w Europie. To piłkarz, którego można obejrzeć na Euro 2020 w jednej z najlepszych drużyn - reprezentacji Francji. To także zawodnik z dużymi sukcesami w piłce klubowej. Nie wszyscy jednak wiedzą, kim jest. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat francuskiego sportowca.

Karim Benzema - wiek, Instagram, żona, zarobki, statystyki, klub, Francja, Euro 2020. To najczęściej wyszukiwane frazy przez użytkowników Googla. Internauci są ciekawi, kim jest piłkarz, którego mogą oglądać w reprezentacji Francji podczas Euro 2020. Okazuje się, że to popularny sportowiec, którego najwięksi fani piłki nożnej znają od wielu lat. Uważany jest za jednego z najlepszych graczy na Starym Kontynencie. Sprawdź szczegóły na temat jego życia.

Karim Benzema - wiek

Karim Mostafa Benzema urodził się 19 grudnia 1987 roku. Oznacza to, że w 2021 roku skończy 34 lata.

Karim Benzema - Instagram

Karim Benzema to nie tylko dobry sportowiec, ale także aktywny użytkownik mediów społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć pod nazwą @karimbenzema. Ma na nim prawie 40 milionów obserwujących.

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

Karim Benzema - żona, dzieci

Karim Benzema jest żonaty. Jego życiową partnerką jest francuska Cora Gauthier, z którą ma syna. Ma także córkę z poprzedniego związku z Chloe de Launay

Karim Benzema - zarobki

Ile zarabia Karim Benzema? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Reprezentant Francji rocznie zarabia ponad 75 milionów złotych

Karim Benzema - klub

Karim Benzema od wielu lat jest zawodnikiem hiszpańskiego klubu Real Madryt. Wcześniej grał jednak w innych klubach - Olympique Lyon B oraz Olympique Lyon.

Karim Benzema - Francja, Euro 2020

Karim Benzema z racji swojego pochodzenia jest reprezentantem Francji. Aktualnie można go oglądać na Euro 2020.

Najnowsze