Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka UFC 282

i

Autor: AKPA Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka UFC 282

Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka UFC 282

2022-11-24 15:49

Jan Błachowicz stanie przed szansą odzyskania mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej mieszanych sztuk walki (MMA). Rywalem Polaka na gali UFC w Las Vegas o wakujący tytuł będzie Rosjanin Magomied Ankalajew. Kiedy walka? O której godzinie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew 2022: KIEDY walka?

Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: kiedy i o której godzinie? Pierwotnie na gali UFC 282 zawalczyć miał broniący pasa Jiri Prochazka i Glover Teixeira, który tytułu mistrzowskiego pozbawił Błachowicza w październiku 2021 roku. Jednak Czech w trakcie treningów doznał poważnej kontuzji ramienia. Czeka go operacja i realnie do zawodowego sportu ma szansę wrócić za rok. Brazylijczyk natomiast odrzucił możliwość walki z Ankalajewem. 

Fame MMA 17 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 17?

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...

Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew 2022: KIEDY walka?

39-letni obecnie Błachowicz (29-9) w Ultimate Fighting Championship występuje od 2014 roku. 27 września 2020 na gali UFC 253 w Abu Zabi zdobył wakujący tytuł mistrza federacji UFC w wadze półciężkiej. Pokonał wówczas Amerykanina Dominicka Reyesa przez TKO w drugiej rundzie. Natomiast 6 marca 2021 roku na gali UFC w Las Vegas Polak obronił pas, wygrywając jednogłośnie na punkty z Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. Później doznał porażki z Teixeirą. Dziewięć lat młodszy Ankalajew może się pochwalić bilansem 18 zwycięstw i jednej porażki. Wygrał dziewięć ostatnich walk. Ich walka odbędzie się w nocy z 10 grudnia 2022. Dokładna godzina starcia nie jest jeszcze znana.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?