Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka UFC 282

2022-11-24 15:49
Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka UFC 282
Autor: AKPA Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka UFC 282

Jan Błachowicz stanie przed szansą odzyskania mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej mieszanych sztuk walki (MMA). Rywalem Polaka na gali UFC w Las Vegas o wakujący tytuł będzie Rosjanin Magomied Ankalajew. Kiedy walka? O której godzinie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

  1. Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew 2022: KIEDY walka?

Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew: kiedy i o której godzinie? Pierwotnie na gali UFC 282 zawalczyć miał broniący pasa Jiri Prochazka i Glover Teixeira, który tytułu mistrzowskiego pozbawił Błachowicza w październiku 2021 roku. Jednak Czech w trakcie treningów doznał poważnej kontuzji ramienia. Czeka go operacja i realnie do zawodowego sportu ma szansę wrócić za rok. Brazylijczyk natomiast odrzucił możliwość walki z Ankalajewem. 

Fame MMA 17 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 17?

Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...

Jan Błachowicz - Magomed Ankalajew 2022: KIEDY walka?

39-letni obecnie Błachowicz (29-9) w Ultimate Fighting Championship występuje od 2014 roku. 27 września 2020 na gali UFC 253 w Abu Zabi zdobył wakujący tytuł mistrza federacji UFC w wadze półciężkiej. Pokonał wówczas Amerykanina Dominicka Reyesa przez TKO w drugiej rundzie. Natomiast 6 marca 2021 roku na gali UFC w Las Vegas Polak obronił pas, wygrywając jednogłośnie na punkty z Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. Później doznał porażki z Teixeirą. Dziewięć lat młodszy Ankalajew może się pochwalić bilansem 18 zwycięstw i jednej porażki. Wygrał dziewięć ostatnich walk. Ich walka odbędzie się w nocy z 10 grudnia 2022. Dokładna godzina starcia nie jest jeszcze znana.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze