Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? QUIZ dla największych fanów "Lewego"

2022-11-02 16:31
Robert Lewandowski
Autor: Nur Photo/East News Robert Lewandowski - test wiedzy o piłkarzu.

Robert Lewandowski to bez wątpienia największa gwiazda piłki nożnej w Polsce. Od lat odnosi spektakularne sukcesy na arenie międzynarodowej. Od niedawna jest zawodnikiem FC Barcelona. Ma wielu fanów, jednak tylko najwięksi znają szczegóły z jego życia i kariery. Mamy dla was quiz, który sprawdzi waszą wiedzę o Lewym.

Robert Lewandowski to piłkarz, który nie może narzekać na brak fanów. Jego ogromne sukcesy sprawiły, że ma wielu wiernych kibiców, którzy śledzą jego poczynania w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. Jego niedawne przejście z Bayern Monachium do FC Barcelona było jednym z największych wydarzeń sportowych tego roku. Niedługo będziemy mogli go oglądać w polskich barwach na Mundialu 2022 w Katarze. Przed turniejem warto sprawdzić, jak dużo wiecie o najlepszym polskim zawodniku. Czy jesteście prawdziwymi fanami Lewego? Odpowiedź dostaniecie po rozwiązaniu quizu, który zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 10
Kiedy urodził się Robert Lewandowski?
Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze