Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

i

Autor: FAME MMA Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

Jacek Murański - Robert Sutonator Pasut: GODZINA. Kiedy i o której walka Fame MMA 16?

2022-11-05 17:11

O której godzinie walka Jacek Murański - Robert Pasut? Jeden z najgorętszych pojedynków ostatniej gali Fame MMA w tym roku! Organizatorzy mocnym uderzeniem kończą 2022, po to, by dać nadzieję na jeszcze ciekawszy, bardziej emocjonujący 2023 rok.

Spis treści

  1. Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: godzina

Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: godzina walki jest ważna dla osób, które zacierają ręce na ten pojedynek. Kiedy walka Pasut - Murański 5.11.2022? Podpowiadamy byście nie przegapili jednego z najbardziej elektryzujących starć tego wieczoru. Pomiędzy tymi zawodnikami powstał ogromny konflikt. Teraz nabrał on na sile i Jacek Murański jest rozwścieczony sytuacjami, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach. Najpierw Sylwester Wardęga zagroził, że nie przedłuży kontraktu z federacją, jeśli będzie w niej ciągle tata Mateusza, a teraz pojawiły się wywiady z bratem Jacka Murańskiego. Za ich sprawą dowiadujemy się, jak wyglądały rodzinne relacje w jego rodzinie. 

FAME MMA 16 LIVE - RELACJA ONLINE 5.11.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Robert Sutonator Pasut - Jacek Murański: godzina

Pomiędzy Robertem Pasutem a Jackiem Murańskim powstał duży konflikt, ale nie jest on tak wielki, jak było to w przypadku Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim. Mimo to gwiazdy federacji kłócą się między sobą i zarzucają sobie wiele poważnych kwestii. Konflikt rozwiązany będzie w klatce już o 5 listopada 2022 przed północą. Właśnie wtedy ma się odbyć walka, której faworytem ekspertów jest założyciel kanału Abstrachuje TV.

Sonda
Kto wygra walkę Pasut - Jacek Murański