Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. Kiedy i o której gra Świątek na WTA w Rzymie 2024?

i

Autor: FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. Kiedy i o której gra Świątek na WTA w Rzymie 2024?

TENIS

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. Kiedy i o której gra Świątek na WTA w Rzymie 2024?

2024-05-10 11:25

Mecze Igi Świątek na żywo to gwarancja ogromnych emocji i tenisowych uniesień na najwyższym poziomie. Kibiców jednak nie trzeba przekonywać, by oglądali starcia z udziałem najlepszej zawodniczki świata. Ta po podbiciu Madrytu jest na dobrej drodze, by odbić Rzym. Iga Świątek na WTA w Rzymie w pierwszej rundzie miała wolny los, a w drugiej pokonała Amerykankę Bernardę Perę 6:0, 6:2. Awansowała do trzeciej rundy i teraz przed nią kolejne wyzwanie! Kiedy gra Iga Świątek na żywo? O której godzinie mecze Świątek 2024? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Iga Świątek: mecz na żywo - kiedy?
  2. Iga Świątek: o której godzinie?

Iga Świątek: mecz dzisiaj na żywo. Kiedy gra Świątek na WTA w Rzymie 2024? Zastanawiacie się, o której godzinie mecz Świątek dzisiaj na żywo? Organizatorzy często późno ujawniają terminarz gier tenisowych, dlatego te pytania są jak najbardziej zasadne. Tenisistka z Raszyna, w czasie trwania turnieju w Rzymie może liczyć na wsparcie swoich rodaków, ale także Włochów, dla których Świątek jest królową Rzymu. W końcu dwa razy wygrała tutaj zawody WTA 1000. Zawsze witana jest wielkimi owacjami i na stojąco. Ostatnio kibicowała jej także grupa pracowników polskiej ambasady i konsulatu z rodzinami. Najlepsza tenisistka na świecie narzekała w drugiej rundzie na kort. Bezpośrednio po meczu zdradziła również, że niedawne zwycięstwo w Madrycie daje jej pewność siebie.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak

Iga Świątek podbiła Madryt i rusza odbić Rzym

Iga Świątek: mecz na żywo - kiedy?

Kiedy gra Iga Świątek następny mecz 2024? W trzeciej rundzie WTA 1000 w Rzymie Polka zagra z Putincewą, która pokonała Amerykankę Sloane Stephens 6:3, 6:2. Putincewa to urodzona w Moskwie 29-letnia reprezentantka Kazachstanu, która zajmuje na liście WTA 41. miejsce. Panie mierzyły się już w przeszłości cztery razy. Wszystkie poprzednie mecze Świątek wygrała bez straty seta. Pojedynek odbędzie się 11 maja, a transmisję zobaczycie na Canal+ Sport 2, a także na stronie internetowej stacji.

Iga Świątek: o której godzinie?

O której godzinie gra Świątek na żywo 2024? Początek meczu nieoficjalnie 11 maja o godzinie 11:00. Czekamy jednak na oficjalny plan sobotnich gier. Przypominamy, że Świątek wygrała turniej w Rzymie w 2021 i 2022 roku. Tym razem przyjechała do stolicy Włoch od razu po pierwszym zwycięstwie w Madrycie, gdzie wywalczyła swój 20. tytuł w karierze.