Iga Świątek mecz dzisiaj 7 czerwca. O której godzinie oglądać?

2021-06-07 14:04
Iga Świątek mecz dzisiaj 07.06.2021. O której godzinie oglądać?
Autor: AP PHOTO/THIBAULT CAMUS Iga Świątek mecz dzisiaj 07.06.2021. O której godzinie oglądać? (AP PHOTO/THIBAULT CAMUS)

Iga Świątek kolejny mecz zagra 7 czerwca. O której godzinie odbędzie się mecz Świątek - Kostiuk? To właśnie 7 czerwca 2021 roku jest organizowana IV runda French Open. Iga Świątek będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, ponieważ mecz, który rozegra odbędzie się późnym popołudniem. Spotkanie na głównej arenie Philippe-Chatrier będzie bez udziału kibiców, ponieważ we Francji wprowadzona jest godzina policyjna od 21:00.

Iga Świątek dzisiaj, 7 czerwca 2021 roku, rozegra mecz w ramach IV rundy Roland Garros. Nasza rakieta będzie musiała długo poczekać na spotkanie z Martą Kostiuk, ponieważ rozpocznie się ono w sesji wieczornej. Rywalka Świątek ma ogromny talent. W czerwcu 2021 roku skończy 19 lat, ale narobiła już niezłego zamieszania w tenisie. Mając 15 lat doszła do III rundy Australian Open. Powtórzyła to później w US Open. Kostiuk potrzebowała czasu, aby poradzić sobie z eksplozją popularności i z ustabilizowaniem formy. Teraz powróciła i gra bardzo dobrze, ponieważ za burtę Roland Garros wyrzuciła już słynną Hiszpankę Garbine Muguruzę, oraz Rosjankę Varvarę Graczewę. O której godzinie mecz Igi Świątek z Martą Kostiuk?

Euro 2021: mecz otwarcia. Kto gra? Kiedy i o której pierwszy mecz ME 2021?

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Iga Świątek mecz 7.06.2021 - godzina

Mecz Iga Świątek - Marta Kostiuk w IV rundzie Roland Garros zostanie rozegrany dzisiaj, w poniedziałek, 7 czerwca 2021 roku. Plan gry jest następujący. Początek spotkania Świątek - Kostiuk o godzinie 21:00 na korcie Philippe'a Chatrier.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze