Iga Świątek: dzisiejszy mecz na żywo. O której godzinie gra Świątek French Open 5.06.2024?

i

Autor: Jon Bromley/Action Plus/Shutterstock/Rex Features/EAST NEWS Iga Świątek: dzisiejszy mecz na żywo. O której godzinie gra Świątek French Open 5.06.2024?

TENIS

Iga Świątek: dzisiejszy mecz na żywo. O której godzinie gra Świątek French Open 6.06.2024?

2024-06-06 8:16

Iga Świątek od turnieju w Madrycie utrzymuje bardzo wysoki poziom umacniając swoją pozycję w światowym rankingu. Z łatwością pokonywała każdą rywalkę w drabince i tak dotarła już do półfinału. W nim zmierzy się z dobrze jej znaną przeciwniczką, która potrafi sprawiać trudności na korcie. O której gra Świątek następny mecz? Jak wygląda plan gier French Open 2024? Poznajcie harmonogram już teraz.

Spis treści

  1. Iga Świątek mecze na żywo - kiedy gra?
  2. Iga Świątek - O KTÓREJ GODZINIE gra z Coco?

Iga Świątek: dzisiejszy mecz na żywo interesuje kibiców, którzy trzymają kciuki za polską tenisistkę. A ta jest na doskonałej drodze do czwartego, a trzeciego z rzędu tytułu najlepszej zawodniczki na turnieju Rolanda Garrosa w Paryżu. Szybko stało się jasne też, z kim zagra Iga Świątek następny mecz na French Open 2024. Jej rywalką jest trzecia tenisistka na świecie, Coco Gauff, która pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur. Kibice w tym momencie poszukują informacji na temat kolejnego meczu Igi Świątek na żywo.

French Open 2024 WYNIKI i DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

Iga Świątek gra z Coco Gauff w półfinale Roland Garros

Iga Świątek mecze na żywo - kiedy gra?

Mecze Igi Świątek na żywo ekscytują kibiców na całym świecie, jednak wszyscy są zgodni, że na French Open nie było momentów grozy. Polka miała problem jedynie z Naomi Osaką, która postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Liderka światowego tenisa nawet w ćwierćfinale pokazała swoją wyśmienitą formę. Wygrała z rozstawioną z numerem piątym Czeszką Marketą Vondrousovą 6:0, 6:2. Wcześniej, co jest warte przypomnienia, w zaledwie 40 minut pokonała Rosjankę Anastazję Potapową 6:0, 6:0. O finał wielkoszlemowego turnieju zawalczy z Coco Gauff. Polka ostatni raz walczyła 16 maja, w półfinale turnieju WTA Tour w Rzymie. Zawodniczka z Raszyna wygrała 6:4, 6:3. Po kilku tygodniach, a konkretniej 6 czerwca, panie znów spotkają się na korcie.

Iga Świątek - O KTÓREJ GODZINIE gra z Coco?

Godzina meczu Igi Świątek na żywo jest znana. Panie zagrają o wielki finał turnieju Rolanda Garrosa o godzinie 15:00.

CO WKURZYŁO Igę Świątek i dlaczego ZARABIA MNIEJ od innych? SuperSport