Iga Świątek - Alize Cornet KIEDY gra na Wimbledonie 2022? O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek w III rundzie? Mecz DZISIAJ

2022-07-02 12:08
Iga Świątek - KIEDY gra w 3. rundzie na Wimbledonie 2022? Z KIM GRA Iga Świątek? O KTÓREJ GODZINIE?
Autor: AP/Associated Press/East News/Alberto Pezzali Iga Świątek - KIEDY gra w 3. rundzie na Wimbledonie 2022? Z KIM GRA Iga Świątek? O KTÓREJ GODZINIE?

Kiedy gra Iga Świątek w III rundzie? Z kim mecz na Wimbledonie 2022 w 1/16 finału? O której godzinie start? Kibice szczęśliwi kolejnym zwycięstwem Polki nie mogą się doczekać następnych spotkań z jej udziałem. Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz i przygotujcie się na jeszcze większe emocje!

Spis treści

  1. Iga Świątek - kiedy gra w 3. rundzie?
  2. Z KIM GRA Iga Świątek? [RYWALKA]
  3. O której godzinie gra Iga Świątek 2022?

Iga Świątek - kiedy gra w 3. rundzie na Wimbledonie 2022? Data trzeciego pojedynku rozgrywanego w ramach wielkoszlemowego turnieju w Wielkiej Brytanii wzbudza duże zainteresowanie. Również to, z kim gra Iga Świątek i o której godzinie jest istotną kwestią. Polka od samego początku swoich zmagań nie zostawia wątpliwości i udowadnia, że jest faworytką do ostatecznego zwycięstwa. Bez większych problemów rozprawiła się w pierwszej rundzie z Chorwatką, Janą Fett. W dwóch setach pokonała także swoją rywalkę, w drugiej rundzie. Notowana na 138. miejscu w rankingu WTA Lesley Pattinama Kerkhove, nie miała żadnych szans. Z kim gra Iga Świątek w III rundzie Wimbledon 2022

Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

Iga Świątek - kiedy gra w 3. rundzie?

Mecze Igi Świątek na Wimbledonie 2022 to prawdziwa świętość. Najwierniejsi kibice nie odpuszczą sobie nawet jednego gema pojedynku z udziałem liderki światowego rankingu. III runda Wimbledonu rozgrywana jest 1 i 2 lipca. Polka wyjdzie na kort drugiego dnia trzeciej rundy, czyli 2.07.2022.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Z KIM GRA Iga Świątek? [RYWALKA]

Z kim gra Iga Świątek? Drabinka Wimbledonu 2022 jasno wskazuje, że jej następną rywalką jest Alize Cornet. Pokonała ona w dwóch setach Claire Liu. Alize Cornet to największe wyzwanie Igi Świątek w dotychczasowej rywalizacji na Wimbledonie. 32-letnia francuska tenisistka zajmuje 37. miejsce w rankingu WTA.

O której godzinie gra Iga Świątek 2022?

O której godzinie gra Iga Świątek? Godzina, jak i data walki na trawiastym korcie w Wielkiej Brytanii, to jeszcze tajemnica. Polka przystąpi do walki w III rundzie po godzinie 16:00. 

Iga Świątek - mama, zarobki, prywatnie, wiek, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze