Hubert Hurkacz KIEDY gra w 2. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Australian Open?

2023-01-16 9:33
Autor: Dita Alangkara/Associated Press/East News Hubert Hurkacz KIEDY gra w 2. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Australian Open?

Hubert Hurkacz pokonał hiszpańskiego tenisistę Pedro Martineza 7:6 (7-1), 6:2, 6:2 i awansował do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open w Melbourne. Kolejnego rywala Polaka wyłonił mecz Włocha Lorenzo Sonego z Portugalczykiem Nuno Borgesem. Kiedy gra Hurkacz w 2. rundzie? O której godzinie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

1. Hubert Hurkacz - kiedy gra w 2. rundzie?
  2. O której gra Hurkacz w 2. rundzie?

Hubert Hurkacz - kiedy gra w 2. rundzie? Zastanawiacie się, o której godzinie gra Hurkacz w Australian Open? Podpowiadamy mając jednocześnie nadzieję, że Polak osiągnie życiowy sukces w turnieju w Melbourne. Rozstawiony z "dziesiątką" 25-letni wrocławianin już w pierwszym gemie zaprezentował to, co ma być jego atutem w tej imprezie, czyli mocny, skuteczny serwis zaczął mecz od asa oraz dobrą grę przy siatce. Później w pierwszej partii asów posłał jeszcze dziewięć asów, przy zerowym dorobku w tym elemencie dysponującego gorszymi warunkami fizycznymi 60. w światowym rankingu przeciwnika. Polak miał też w sumie 22 uderzenia wygrywające, wobec dziewięciu rówieśnika z Hiszpanii, ale losy seta przechylił na swoją stronę dopiero w tie-breaku, wygrywając 7-1.

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. Kiedy i o której gra Świątek w Melbourne?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Początek drugiej odsłony miał podobny przebieg, lecz wszystko zmieniło się w piątym gemie, gdy Hurkacz wykorzystał pierwszą szansę na przełamanie podania rywala i objął prowadzenie 3:2. Później pokusił się o jeszcze jedno, a że nadal świetnie serwował - w tym secie oddał pochodzącemu z Alziry kibicowi piłkarskiego Realu Madryt tylko jeden punkt przy własnym podaniu - to ledwie 30 minut zajęło mu wygranie tej partii 6:2.  W trzecim secie przełamał Martineza, który w zeszłym roku na "mączce" w Santiago wywalczył jedyny tytuł ATP, już na 2:1, a później kontrolował sytuację na korcie. Ponownie zwyciężył 6:2, kończąc mecz po godzinie i 49 minutach, przy czym połowę tego czasu zajęła pierwsza partia.

Hubert Hurkacz - kiedy gra w 2. rundzie?

Hurkacz po raz piąty gra w Melbourne i podobnie jak w US Open jeszcze nigdy nie przebrnął drugiej rundy. O przełamanie tej złej passy w środę powalczy z Lorenzo Sonego. Włoch pokonał portugalskiego tenisistę Nuno Borgesa 7:6 (7-4), 6:3, 6-7 (6-8), 6:1. Rozstawiony z "dziesiątką" 25-letni wrocławianin po raz piąty gra w Melbourne i jeszcze nigdy - podobnie jak w US Open - nie przebrnął drugiej rundy. O przełamanie tej złej passy w środę 18 stycznia 2023 powalczy z Sonego, który jest 47. w światowym rankingu, choć był już notowany na 21. pozycji.

O której gra Hurkacz w 2. rundzie?

Godzina meczu Hurkacz - Sonego 2023 wzbudza ciekawość i nie ma się co dziwić. Polak walczy o wyrównanie swojego życiowego sukcesu. Początek meczu w godzinach porannych, 18 stycznia 2023. Dokładną godzinę poznacie na naszej stronie!

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

Czy Hurkacz zakończy Australian Open z życiowym osiągnięciem?