Hubert Hurkacz KIEDY gra w 1. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacz - Martinez AO 2023?

i

Autor: Andrew Soong/Xinhua News/East News Hubert Hurkacz KIEDY gra w 1. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacz - Martinez AO 2023?

Hubert Hurkacz KIEDY gra w 1. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacz - Martinez AO 2023?

2023-01-12 16:38

Hubert Hurkacz trafił na wymagającego rywala, w losowaniu pierwszej rundy Australian Open 2023. Choć wydaje się faworytem potyczki z Pedro Martinezem, to jednak Hiszpan nie jest na straconej pozycji. Kiedy odbędzie się pojedynek? O której godzinie oglądać mecz Hurkacz - Martinez 2023? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Hubert Hurkacz - kiedy gra w 1. rundzie?
  2. Hubert Hurkacz - o której godzinie gra?

Hubert Hurkacz - kiedy gra w 1. rundzie? Zastanawiacie się, o której godzinie mecz Hurkacz - Martinez AO 2023? Terminarz Australian Open 2023 poznaliśmy 12 stycznia, więc pędzimy odpowiedziami i przedstawiamy rywala tenisisty z Wrocławia. Warto dodać, że trafił on do górnej części drabinki, co oznacza, że w dalszej części turnieju czekają go pojedynki z gwiazdami światowego tenisa. Pierwszy mecz Hurkacza na Australian Open będzie trzymał nas w niepewności do samego końca. Polak mierzy się z notowanym na 58. miejscu w światowym rankingu Pedro Martinezem. Do tej pory grał z nim dwa razy. W ubiegłym roku pokonał go w Mont Carlo, ale górą był również w 2018 roku w decydującej rundzie kwalifikacji US Open.

Iga Świątek KIEDY gra w 1. rundzie? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek - Jule Niemaier AO 2023?

Staję się lepszym człowiekiem! [Tydzień zmiany nawyków Kasi Węsierskiej] | ESKA XD - Fit vlog #64

Hubert Hurkacz - kiedy gra w 1. rundzie?

Mecz Huberta Hurkacza w 1. rundzie Australian Open 2023 odbędzie się 16 lub 17 stycznia. To ważny turniej dla polskiego tenisisty, gdyż z pewnością chciałby poprawić swoje osiągnięcia, jeśli chodzi o zawody w Melbourne. W pięciu dotychczasowych startach jego najlepszym osiągnięciem jest dotarcie do drugiej rundy. Jeśli Hubert Hurkacz wygra z Pedro Martinezem jego przeciwnikiem w drugiej rundzie może być Lorenzo Sonego lub Nuno Borges. 

Hubert Hurkacz - o której godzinie gra?

Godzina meczu Huberta Hurkacza nie jest jeszcze znana. Dowiemy się tego w najbliższym czasie, o czym błyskawicznie was poinformujemy.

Iga Świątek Australian Open 2023: DRABINKA. Kiedy i o której gra Świątek w Melbourne?

Sonda
Czy Hurkacz zakończy Australian Open z życiowym osiągnięciem?