GP Węgier 2020 - Robert Kubica w TRENINGU NA ŻYWO. O której godzinie oglądać?

2020-07-17 10:33 Rafał Wróblewski
GP Węgier 2020 - Robert Kubica w TRENINGU NA ŻYWO. O której godzinie oglądać?
Autor: HOCH ZWEI/HochZwei/East News GP Węgier 2020 - Robert Kubica w TRENINGU NA ŻYWO. O której godzinie oglądać?

Robert Kubica po tygodniowej przerwie wraca do bolidu. Polak przetestuje nowe ustawienia tuż przed GP Węgier na torze Hungaroring. O której godzinie oglądać Polaka? Za kogo jedzie Robert Kubica? Przekonajcie się sprawdzając harmonogram na ESKA.pl.

GP Węgier 2020 - Robert Kubica w treningu to duży prezent dla polskich kibiców. Co roku, nawet gdy Polak nie był obecny wśród kierowców w stawce F1, licznie przyjeżdżali na tor Hungaroring po to, by wesprzeć mentalnie naszego rodaka. W tym roku na pewno pojawią się osoby z naszego kraju, które z dużej odległości zechcą oglądać najszybszych kierowców świata. Zgodnie z wytycznymi, które wprowadzono w wyniku pandemii koronawirusa, weekendy Grand Prix odbywają się bez udziału publiczności. O której godzinie jedzie Robert Kubica 17.07.2020

GP Węgier 2020 - Robert Kubica w TRENINGU NA ŻYWO

Robert Kubica w treningu do GP Węgier 2020 sprawi, że kibice w naszym kraju będą oglądać tę część weekendu GP z dużym zainteresowaniem. Zespół Alfa Romeo Racing Orlen potwierdził, że Polak zasiądzie w fotelu ich samochodu w pierwszej, piątkowej sesji treningowej. Na torze Hungaroring na półtorej godziny zastąpi Kimiego Raikkonena. Początek sesji punktualnie o godzinie 11:00. 

Robert Kubica - trening 17.07.2020

Robert Kubica w treningu 17 lipca 2020 staje przed kolejnymi wyzwaniami. Po raz kolejny będzie musiał przekazać inżynierom teamu z Hinwil, jak najwięcej informacji, na temat prowadzenia się samochodu. Przypomnieć warto, że Kubica jeździł w treningu przed GP Styrii. Wówczas szef Alfa Romeo Racing Orlen był bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał nasz rodak. 

Najnowsze