Godlewska walczy z Linkiewicz na Fame MMA 3? Hitowa walka zapowiedziana!

2019-02-24 19:13
Godlewska walczy z Linkiewicz na Fame MMA 3? Prawda wyjdzie na jaw 24 lutego!
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS Godlewska walczy z Linkiewicz na Fame MMA 3? Prawda wyjdzie na jaw 24 lutego!

Fame MMA 3 to gala, w której celebryci, youtuberzy i inne znane postaci oddają całe serce, by wygrać i zdobyć pas federacji. Esmeralda Godlewska - Marta Linkiewicz, to z pewnością starcie, które najbardziej rozgrzeje kibiców podczas trzeciej edycji gali Fame MMA. Walka została potwierdzona 24 lutego podcza oficjalnej konferencji online! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Walka Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz na Fame MMA 3 przed nami? W niedzielę, 24 lutego 2019, na blisko miesiąc przed Fame MMA 3, odbyła się pierwsza konferencja, w czasie której poznaliśmy kolejne szczegóły gali. Dowiedzieliśmy się, kto jest rywalką "bohaterki" skandalu z zespołem Rae Sremmurd. Godlewska - Linkiewicz to walka, która będzie się cieszyć największą popularnością wśród internautów, jeśli chodzi o całą kartę walk! 

Zobacz: FAME MMA 3: ZAWODNICY, KARTA WALK, JAKIE WALKI. Kto walczy na Fame MMA 3?

Przeczytaj także: Fame MMA 3 - gdzie oglądać online? Cena PPV

Godlewska - Linkiewicz na Fame MMA 3 - walka

Plotki i doniesienia, że na Fame MMA 3 dojdzie do walki Esmeraldy Godlewskiej z Martą Linkiewicz, pojawiły się tuż po ogłoszeniu daty wydarzenia. Wtedy też potwierdzono, że jedną z walczących na gali Fame MMA w Łódzi będzie kontrowersyjna Linkimaster. Sama zainteresowana wrzuciła wówczas do sieci zdjęcie z jednym z organizatorów wydarzenia. W opisie miała wygadać się, że jej rywalką 30 marca będzie jedna z sióstr Godlewskich. Jak pisali internauci, po chwili opis informacyjny o starciu zniknął. 

Fame MMA 3 - konferencja

Konferencja prasowa Fame MMA 3 odbyła się 24 lutego 2019. Rywalkę 22-letniej Marty Linkiewicz poznaliśmy tuż po godzinie 19:00. Organizatorzy gali, czyli Wojtek Gola i Maciej 'Boxdel' Baron, ujawnili ją podczas transmisji na kanale Lord Kruszwil.

Najnowsze