Free Fight Federation 2019 KARTA WALK - kto walczy w Zielonej Górze?

2019-06-08 20:25 M.C.
Free Fight Federation 2019 KARTA WALK - kto walczy w Zielonej Górze?
Autor: FFF MMA Free Fight Federation 2019

To nowe wydarzenie w polskim kalendarzu sportów walk! Galę Free Fight Federation 2019 zaplanowano w Zielonej Górze. Pojawią się na niej doświadczeni zawodnicy MMA jak i debiutanci, którzy stoczą zacięte boje w klatce. Kto walczy na FFF MMA 2019? Na ESKA.pl piszemy, co już wiadomo o karcie walk tego wydarzenia.

Free Fight Federation 2019 - karta walk interesuje wszystkich kibiców MMA, którzy usłyszeli o gali organizowanej w Zielonej Górze. FFF 2019 to zupełnie nowe wydarzenie, ale już teraz wiadomo, że przyciągnie ono uwagę wszystkich wielbicieli sportów walk w Polsce. A to dlatego, że zapowiedziano naprawdę ciekawe pojedynki. Już teraz dowiedzcie się, kto walczy podczas Free Fight Federation 2019 w Zielonej Górze.

Zobacz: Free Fight Federation 2019: Trybson - Najman i Pudzianowski - Słodkiewicz WYNIKI WALK

Przeczytaj też: FAME MMA 4 - karta walk. Kto zmierzy się na ringu?

Karta walk FFF 2019 - kto walczy na Free Fight Federation 2019?

Galę Free Fight Federation 2019 zaplanowano na 8 czerwca w Zielonej Górze. To zupełnie nowa organizacja MMA powołana przez Polsat. Celem organizatorów jest konfrontowanie w formule MMA zawodników, którzy zasłynęli w mediach i internecie. 8 maja odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca wydarzenie. Ujawniono też informacje odnośnie karty walk.

Wiadomo już, jakie gwiazdy MMA wystąpią na pierwszej gali Free Fight Federation. Zapowiedziane walki to konfrontacje uznanych zawodników, których mieliśmy już okazję poznać podczas innych wydarzeń tego typu, oraz debiutantów w formule MMA. Szykują się naprawdę zacięte pojedynki. Pełna karta walk poniżej:

  • Marcin Najman – Paweł "Trybson" Trybała
  • Krystian Pudzianowski - Radosław Słodkiewicz
  • Greg Collins – Rafał "Tito" Kryla
  • Filip Bątkowski – Kamil Korzeniowski
  • Mateusz Stawski "Camarao" – Tomasz Łomnicki "Fit Dzik"
  • Ciążyński - Jasienowicz 
  • Kimula - Kiesiak
Najnowsze