Kibice

Autor: East News / Associated Press

Finał Ligi Mistrzów 2019: mecz Tottenham - Liverpool. WYNIK, SKRÓT. Kto wygrał?

2019-06-01 22:59

Finał Ligi Mistrzów 2019: mecz Tottenham - Liverpool to spotkanie, na które kibice czekali z niecierpliwością. Kto 1 czerwca uniósł do góry puchar? Jaki był wynik emocjonującego meczu? Jeśli nie mogliście być przed telewizorem, to na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje!

Madryt 1 czerwca skąpany był w słońcu i fali emocji. W stolicy Hiszpanii pojawiły się dwie brytyjskie drużyny, które przybyły zawalczyć podczas Finału Ligi Mistrzów 2019. Spotkanie otworzył występ grupy Imagine Dragons, który zaproszony został przez UFA, by dodać smaczku i podniosłości tego dni. Fiesta, która rozgrywała się na trybunach, długo pozostanie w naszej pamięci. Kto wygrał spotkanie Tottenham - Liverpool? Jeśli nie mogliście go śledzić na stadionie ani przed telewizorem, to wszystko, co ważne znajdziecie na ESKA.pl!!

Finał Ligi Mistrzów 2019: mecz Tottenham - Liverpool - WYNIK

Ten mecz z pewnością przejdzie do historii. Liverpool pokazał, że umie wykorzystać sytuację zarówno w pierwszych sekundach, jak i ostatnich minutach. Finał Ligi Mistrzów 2019 zwyciężył Liverpool wynikiem 0:2! Decydującą bramkę w 87 minucie spotkania strzelił Divock Origi. Wygrana jest jednak wielkim sukcesem całej drużyny, która była niezwykle skoncentrowana, tworzyła stałe momenty gry i potrafiła zaryzykować.