Finał Ligi Mistrzów 1.06.2024 - GDZIE OBEJRZEĆ za darmo? Transmisja Real vs Borussia live

i

Autor: Grzegorz Wajda/REPORTER/EAST NEWS Finał Ligi Mistrzów 1.06.2024 - GDZIE OBEJRZEĆ za darmo? Transmisja Real vs Borussia live

OGLĄDAJ

Finał Ligi Mistrzów 1.06.2024 - GDZIE OBEJRZEĆ za darmo? Transmisja Real vs Borussia live

2024-05-31 11:29

Miesiące rywalizacji, tygodnie dyskusji i mamy finalistów Ligi Mistrzów! Borussia Dortmund po raz drugi zdobędzie tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu czy jednak Real Madryt po raz piętnasty sięgnie po tytuł? Zdecydowanie to starcie Dawida z Goliatem, bo niewątpliwym faworytem są "Królewscy". Nie możecie przegapić tego pojedynku, dlatego sprawdźcie, gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów 1 czerwca 2024 online i w TV na żywo.

Spis treści

  1. Finał Ligi Mistrzów 1.06.2024 - GDZIE OBEJRZEĆ za darmo?
  2. Real vs Borussia - transmisja meczu online i w TV

Finał Ligi Mistrzów 1.06.2024 - GDZIE OBEJRZEĆ za darmo? Czy transmisja meczu Real Madryt vs Borussia Dortmund 1 czerwca 2024 live będzie na ogólnodostępnym kanale telewizyjnymi? Między innymi takie pytania wpisują kibice w najpopularniejszą wyszukiwarkę na świecie. Nie chcą przegapić elektryzującego starcia dwóch najlepszych drużyn w Europie, w tym sezonie. Nie brakuje opinii, że to drużyna z Madrytu jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. W końcu to ekipa, która dominuje w rywalizacjach z innymi klubami Starego Kontynentu. Licząc od 1992 roku, piłkarze Realu w finale Ligi Mistrzów zagrają po raz 18., z czego aż 14 razy wznosili puchar. Jednocześnie to najbardziej utytułowany klub w Europie. Borussia natomiast w finale zagra po raz 3. Jedyny triumf odnotowała w 1997 roku. Klub ten największe sukcesy odnosił, gdy w składzie miał trio: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

French Open 2024 WYNIKI i DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

PROBIERZ UJAWNIŁ SZEROKĄ KADRĘ NA EURO 2024!

Finał Ligi Mistrzów 1.06.2024 - GDZIE OBEJRZEĆ za darmo?

Finał Ligi Mistrzów 1 czerwca 2024 na żywo zobaczycie na ogólnodostępnym kanale telewizyjnym. Dzięki temu mecz Real Madryt vs Borussia Dortmund online za darmo będzie dostępny. Chociażby za sprawą platformy WP Pilot, gdzie będziecie musieli się zalogować, by zobaczyć pojedynek np. na telefonie czy tablecie. Online finał Ligi Mistrzów 2024 zobaczycie też na Polsat Box Go.

Real vs Borussia - transmisja meczu online i w TV

Gdzie oglądać mecz Real vs Borussia? Finał Ligi Mistrzów w TV zobaczycie na kilku antenach. Transmisja dostępna jest w Polsacie Sport Premium 1, Polsacie Sport 1, a także na ogólnodostępnym Polsacie od godziny 20:05. Pojedynek o tytuł najlepszego klubu w Europie skomentuje duet Bożydar Iwanow i Maciej Stolarczyk. Arbitrem głównym finału będzie Slavko Vincic. 44-letni Słoweniec jest sędzią międzynarodowym od 2010 roku. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Wembley w Londynie!