FEN 26 - KIEDY, BILETY, KARTA WALK. Kto i kiedy walczy na Fight Exclusive Night?

2019-10-12 14:56 MK
FEN 26
Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

FEN 26 to wydarzenie sportowe, na którego rozpoczęcie czeka wielu fanów w całym kraju. Poprzednia edycja Fight Exclusive Night cieszyła się wysokim zainteresowaniem, a i tym razem nie będzie inaczej. Organizatorzy zadbali o to, by zapewnić kibicom jak największą dawkę emocji i przygotowali rozpiskę zawodników, która zdaniem wielu, jest najlepszą w historii imprezy. Kiedy odbędzie się FEN 26 i kto będzie walczył? Sprawdź na ESKA.pl.

FEN 26 - data, bilety oraz karta walk: oto najważniejsze kwestie dla wszystkich kibiców, którzy interesują się tą dyscypliną sportu. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie, MMA mocno zyskało na popularności. Już niebawem, bo 12 października 2019 roku, na fanów tego sportu czekać będą prawdziwe emocje. To właśnie tego dnia odbędzie się kolejna edycja gali Fight Exclusive Night. Wydarzenie będzie miało miejsce we Wrocławiu, a dokładnie w hali Orbita.

FEN 26 - karta walk, zawodnicy

Karta walk FEN 26 jest już znana. Podczas wielkiej gali we Wrocławiu, kibice zobaczą łącznie dziewięć walk zawodowych. W związku z kontuzją Pawła Trybały, walki z Jarosławem Lechem podejmie się Marcin Krakowiak. Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk Fight Exclusive Night 26.

84 kg: Andrzej Grzebyk vs. Robert Fonseca
77 kg: Dominik Zadora vs. Wojciech Wierzbicki
93 kg: Marcin Zontek vs. Rafał Kijańczuk
120 kg: Szymon Bajor vs. Marcin Sianos
77 kg: Szymon Dusza vs. Kamil Gniadek
84kg: Krystian Bielski vs. Adrian Bartosiński
77 kg: Tymoteusz Łopaczyk vs. Michał Golasiński
70 kg: Łukasz Charzewski vs. Krystian Blezień
86 kg: Marcin Krakowiak vs. Jarosław Lech

Fen 26 - bilety. Gdzie kupić?

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć walki na żywo, mamy dobrą wiadomość. Bilety na wydarzenie we Wrocławiu są już dostępne w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.eventim.pl. Ceny rozpoczynają się od stu złotych.

Najnowsze