FAME MMA UK - GODZINA, KOLEJNOŚĆ. O której walka Malczyński - Polański 14.12.2019?

2019-12-14 22:22 RW
FAME MMA UK - GODZINA, KOLEJNOŚĆ. O której walka Malczyński - Polański 14.12.2019?
Autor: Tomasz Kudala/ REPORTER / EAST NEWS FAME MMA UK - GODZINA, KOLEJNOŚĆ. O której walka Malczyński - Polański 14.12.2019?

O której godzinie Fame MMA UK? Kto, kiedy walczy? Kiedy oglądać walkę wieczoru, czyli starcie Malczyński - Polak? Harmonogram i kolejność podrzucamy w jednym miejscu - na ESKA.pl.

FAME MMA UK - GODZINA i KOLEJNOŚĆ WALK. Zastanawiacie się, o której walka Malczyński - Polak 14.12.2019? Kiedy oglądać rewanżowe starcie dwóch polskich zawodników? Podpowiadamy i serwujemy garść szczegółów na ESKA.pl. Fame MMA UK na żywo to gwarancja ogromnych emocji, bo do klatki wchodzą głównie znani, zagraniczni celebryci. Włodarze postanowili zorganizować to wydarzenie poza granicami naszego kraju ze względu na popularność i sukces pięciu poprzednich gal z cyklu Fame MMA. To coś nowego na rynku mieszanych sztuk walk. 

Gala Fame MMA UK odbędzie się 14 grudnia w Newcastle. Walką wieczoru jest starcie Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polańskim. Zawodnicy walczyli wcześniej i sędziowie po niejednogłośnej decyzji uznali, że lepszy był Malczyński. Hitowo zapowiada się także starcie Wojciecha Goli z Joelem JMX-em Morrissem. Współorganizator wydarzenia wyzwał swojego rywala podczas konferencji prasowej. 

FAME MMA UK - GODZINA i KOLEJNOŚĆ WALK

Fame MMA UK rozpocznie się punktualnie o godzinie 21:00. Transmisja gali Fame MMA UK na żywo online zacznie się od krótkiej rozmowy w studio. Chwilę później zobaczymy pierwsze starcie, czyli pojedynek Casey Barker - Callum Markie. O której godzinie walka Malczyński - Polański? Starcie wieczoru na pierwszej zagranicznej edycji gali zobaczymy na samo zakończenie. Zawodnicy nie wyjdą do oktagonu szybciej niż po 23:00. 

Oto kolejność walk na Fame MMA UK 14.12.2019:

  1. Casey Barker - Callum Markie
  2. Mike Fox – Andrew Henderson 
  3. Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly – Michael “Harvey” Jr
  4. Ally Law - Harry “Nightscape” Gallagher
  5. Ashley Marie – Georgia Harrison
  6. Sam Gowland – Marty McKenna
  7. Joel “JMX” Morris – Wojtek Gola
  8. Walka wieczoru: Dawid Malczyński - Adrian "Polak' Polański
Najnowsze