FAME MMA 7 - konferencja prasowa. Kiedy i o której godzinie pierwsza konferencja?

2020-08-02 18:17 Rafał Wróblewski
FAME MMA 7 -  konferencja prasowa. Kiedy i o której godzinie pierwsza konferencja?
Autor: Szymon Starnawski/Polska Press/East News FAME MMA 7 - konferencja prasowa. Kiedy i o której godzinie pierwsza konferencja?

Fame MMA przyciąga uwagę kibiców, nie tylko ze względu na emocjonujące walki. Cieszy się również zainteresowaniem za sprawą konferencji prasowych, w czasie których w zawodnikach gotuje się krew. Tak zapewne będzie również podczas pierwszego spotkania medialnego przed siódmą odsłoną gali. Kiedy oglądać konferencję Fame MMA 7? O której godzinie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

FAME MMA 7 - konferencja prasowa. Kiedy i o której godzinie? Z pewnością pierwsza konferencja Fame MMA 7 jest wyczekiwanym momentem. Nie tylko ze względu na fakt, że fani są stęsknieni ulubionych internetowych twórców w pojedynkach w okrągłej klatce. Konferencja Fame MMA 7 na żywo będzie cieszyć się również dużą popularnością, bo wtedy zostanie zaprezentowała pełna karta walk. Kibice czekają przede wszystkim na ogłoszenie rywala Marcina Najmana, a także rywala Popka, który jest nowym zawodnikiem federacji. Niewykluczone, że to właśnie ci bohaterowie skrzyżują rękawice. W czasie wrześniowej gali będziemy świadkami rewanżowego pojedynku pomiędzy Amadeuszem Ferrari a Adrianem Polakiem. Drugi raz zmierzą się również Kamil Hassan i Maksymilian Wiewiórka.

Fame MMA 7 - konferencja: kiedy, data, termin

Kiedy jest konferencja Fame MMA 7? Pierwsze spotkanie medialne przed siódmą edycją gali ma się odbyć 2 sierpnia 2020 w Poznaniu, klubie muzycznym B17. Początek dokładnie o godzinie 18:15. 

Fame MMA 7 - konferencja: bilety

Konferencja prasowa Fame MMA 7 odbędzie się z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Limitowana jest ilość miejsc, a ponadto nie można robić zdjęć z zawodnikami. Podczas wydarzenia obowiązują zasady: sprawdzania temperatury, noszenie maseczki, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu społecznego. Bilety na konferencję prasową Fame MMA możecie kupić w serwisie ticketos.pl. Warto pamiętać, że jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety, a każdy z biletów musi być imienny. Osoby powyżej 14 roku życia (ukończone w dniu wydarzenia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby poniżej 14 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun również musi posiadać bilet.

Wojtek Gola przed FAME MMA 7: Zmieniliśmy datę gali dla kibiców

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 7 - KARTA WALK, WALKI

  • Paweł "Popek" Mikołajuw - TBA
  • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
  • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewióra" Wiewiórka
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewc" Szewczyk
  • Don Kasjo - Lupa (K1)
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Piotr "Tybori" Tyburski
Najnowsze