Fame MMA 6 ODWOŁANE? Jest oficjalne oświadczenie federacji!

2020-03-22 17:59 MK
Fame MMA 6
Autor: Karol Makurat/REPORTER

W związku z panującym na świecie koronawirusem, wiele imprez masowych jest odwoływanych w celach bezpieczeństwa. Wielu fanów gali Fame MMA zastanawiało się, czy szósta edycja wydarzenia również zostanie przełożona, a nawet odwołana ze względu na obecną sytuację. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, przedstawiciele federacji opublikowali oficjalne oświadczenie z ich decyzją. Zobacz na ESKA.pl.

Fame MMA 6 odwołane? Tego obawiają się wszyscy spragnieni sportowych wrażeń kibice, którzy zakupili już wejściówki na odbywającą się 28 marca w Częstochowie wielką galę, podczas której po raz kolejny na ringu zmierzą się doskonale znani nam z internetu czy sceny muzycznej zawodnicy. W ostatnim czasie, co rusz jesteśmy informowani o przełożeniu, a nierzadko odwołaniu imprez masowych. Ma to związek z koronawirusem, który dotarł do Europy, w tym również do Polski. I choć w naszym kraju potwierdzono póki co sześć przypadków zarażenia wirusem z Wuhan, władze podejmują decyzje o zabezpieczeniu obywateli, między innymi poprzez uniemożliwienie im brania udziału we wszelkiego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, w których istnieje ryzyko rozpowszechnienia bądź nabycia wirusa. W innych europejskich krajach, w których potwierdzono przypadki zarażenia koronawirusem, odwołano większość imprez masowych. Gwiazdy takie jak Avril Lavigne czy Harry Styles odwołały swoje koncerty, a odbywający się w Miami Ultra Music Festival został przełożony na kolejny rok. Jaka jest decyzja względem organizacji Fame MMA 6?

Fame MMA 6 odwołane?

Gale Fame MMA cieszą się ogromną popularnością ze względu na uczestnictwo celebrytów czy też przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. W szóstej edycji wydarzenia mają się zmierzyć między innymi Kubańczyk, Cypisa, a także Martę Linkiewicz i Zusje. Na oficjalnym fanpejdżu wydarzenia znalazł się komunikat, z którego jasno wynika, że Fame MMA 6 nie zostanie odwołane. 10 marca premier, Mateusz Morawiecki, poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Czekamy na oficjalne stanowisko współzałożyciela federacji, Wojciecha Goli. 

Najnowsze