FAME MMA 6 ODWOŁANE czy BEZ KIBICÓW? Mamy KOMENTARZ organizatora!

2020-03-22 17:59 RW
FAME MMA 6 ODWOŁANE czy BEZ KIBICÓW? Mamy KOMENTARZ organizatora!
Autor: Fame MMA 6 FAME MMA 6 ODWOŁANE czy BEZ KIBICÓW? Mamy KOMENTARZ organizatora!

Fame MMA 6 w ostatniej chwili odwołane? Czy jednak gala odbędzie się bez udziału kibiców? 10 marca premier Mateusz Morawiecki wydał specjalne oświadczenie, z którego wynika, że wszystkie imprezy masowe nie mogą być organizowane. Zakaz obowiązuje do odwołania i ma na celu przeciwdziałaniu rozpowszechniania się koronawirusa. Co z szóstą edycją gali federacji FAME? Wiemy więcej - na ESKA.pl!

Fame MMA 6 odwołane? Czy gala Fame MMA 6 się odbędzie? W ostatnich dniach pojawiło się sporo informacji dotyczących tego wydarzenia. Początkowo organizatorzy za pośrednictwem mediów społecznościowych dali sygnał i uspokoili, że szósta odsłona Fame MMA nie jest zagrożona. Wszystko zmieniło się 10 marca 2020, chwilę po oświadczeniu wystosowanym przez premiera Mateusza Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego. Organizatorzy są zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Otrzymaliśmy wiadomość, że prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano - 28 marca, jednak bez udziału publiczności. W Częstochowie swoją walkę stoczy Marcin Najman, a jego rywalem jest Piotr Piechowiak. W okrągłej klatce zobaczymy także Wojtka Golę w starciu z Rafonixem. W walce wieczoru oglądać będziemy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje. 

Odwołają EURO przez KORONAWIRUSA?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 6 bez publiczności - BILETY

Organizatorzy poinformowali, że potrzebują kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim. Wkrótce poznamy dalsze informacje. Jak odzyskać pieniądze za bilety? Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.

Fani walk z udziałem celebrytów, influencerów i gwiazd internetu są zdania, że gala Fame MMA 6 powinna zostać odwołana. Tak prawdopodobnie będzie w przypadku KSW 53, które ma się odbyć 21 marca. 

Najnowsze