Fame MMA 5 - WAŻENIE. Kiedy, gdzie i o której face to face?

2019-10-25 9:35 RW
Fame MMA 5 - WAŻENIE. Kiedy, gdzie i o której face to face?
Autor: Fame MMA 5 / PLAKAT Fame MMA 5 - WAŻENIE. Kiedy, gdzie i o której face to face?

Ważenie Fame MMA 5 to dla kibiców, ale również samych zawodników, najbardziej emocjonujący moment. Wszystko dlatego, że czuć już gorącą atmosferę zbliżającej się gali. To pierwsza oficjalna okazja, by dowiedzieć się, ile waży rywal. Kiedy, gdzie i o której godzinie ważenie Fame MMA? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Fame MMA 5 - ważenie rozgrzeje wszystkich kibiców, a także sprawi, że zawodnicy poczują dreszcz emocji. Do niektórych zawodników zapewne dopiero podczas momentu wejścia na wagę dotrze, że zmierzą się w okrągłej klatce. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Fame MMA 5? Kiedy, gdzie i o której godzinie ważenie i face to face? Nie możecie tego przegapić, dlatego podpowiadamy na ESKA.pl.

Fame MMA 5 - ważenie

Ważenie Fame MMA 5 będzie odpowiedzią na kilka ważnych pytań. Wiele osób zastanawia się, ile oficjalnie przed pojedynkiem waży Marcin Najman mierzący się z Bonusem BGC. Ciekawi również waga Eweliny Kubiak (Ewel0na) i Moniki 'Esmeraldy' Godlewskiej. Oficjalna ceremonia ważenia przed FAME MMA 5 odbędzie się w Ergo Arena w Gdańsku, o godzinie 18:00. Wyniki poznacie na ESKA.pl. 

Przeczytaj też: Fame MMA 5 - gdzie obejrzeć online? Cena PPV

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat - Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

Najnowsze