Fame MMA 5 - KONFERENCJA. Kiedy, o której godzinie i gdzie się odbędzie?

2019-09-28 15:17 RW
Fame MMA 5 - KONFERENCJA. Kiedy, o której godzinie i gdzie się odbędzie?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME MMA 5: Zapowiedź I konferencji (YouTube.com/FAME MMA)

Konferencja Fame MMA 5 to pierwsza część wielkich emocji. Ogromną dawkę wrażeń zaserwują nam gwiazdy piątej odsłony gali. Wśród nich Isamu, AdBuster, bracia Malczyńscy i oczywiście Bonus BGC oraz Marcin Najman. Kiedy i gdzie się odbędzie spotkanie bohaterów? O której godzinie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Fame MMA 5konferencja. Kiedy, o której godzinie i gdzie się odbędzie? Garść szczegółów podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Konferencja Fame MMA 5 sprawi, że wielu osobom zrobi gorąco. Wysoką temperaturę najbardziej odczują bohaterowie gali, którzy będą się przekrzykiwać i zmierzyć w potyczce słownej. Głównym bohaterem spotkania medialnego będzie Piotr Witczak, czyli Bonus BGC i Marcin Najman. 

Fame MMA 5 - KONFERENCJA [DATA]

Konferencja Fame MMA 5 będzie hitowym wydarzeniem. Już teraz wiele osób zastanawia się, czy przebije popularnością spotkanie medialne zorganizowane przed trzecią edycją gali MMA. Wówczas transmisję na żywo z konferencji na kanale Lorda Kruszwila miała ponad 200 tysięcy wyświetleń. Kiedy jest konferencja Fame MMA 5? Data wydarzenia to 28 września 2019. 

Konferencja Fame MMA 5 - GODZINA

O której Fame MMA 5 - konferencja 1? Godzina i data  to kwestie, które zostały ujawnione na ponad trzy tygodnie przed spotkaniem. Pierwsza konferencja przed piątą edycją Fame MMA odbędzie w sobotę, 28 września 2019, o godzinie 18:00. Pierwsze spotkanie, pierwsza poważna wymiana "uprzejmości" pomiędzy Bonusem BGC a Marcinem Najmanem, to wszystko w Klubie Muzycznym B17 na ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu.

Najnowsze