DeeJayPallaside - kim jest gwiazda Fame MMA 3?

2019-03-30 23:11
DeeJayPallaside - kim jest gwiazda Fame MMA 3?
Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/deejaypallaside/ DeeJayPallaside - kim jest gwiazda Fame MMA 3?

DeeJayPallaside oficjalnie pojawi się, jako zawodnik Fame MMA 3! 25-letni youtuber został potwierdzony przez organizatorów wydarzenia. Zapowiedziano, że w łódzkiej Atlas Arenie stoczy walkę wieczoru. Kim jest DeeJayPallaside? Z czego słynie? Poznajcie bohatera trzeciej edycji Fame MMA - na ESKA.pl

DeeJayPallaside na Fame MMA 3, to miła niespodzianka dla tysiąca osób, które śledzą internetową karierę tego twórcy. Mało kto się spodziewał, że 25-letni youtuber zostanie ogłoszony, jako jeden z bohaterów trzeciej edycji gali. Walka DeeJayPallaside na Fame MMA 3 określana jest mianem walki wieczoru. Rywalem Żiżeja będzie równie lubiany przez internautów, IsAmUxPompa. Wszystko już 30 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie.

Zobacz: FAME MMA 3 - ZAWODNICY, KARTA WALK, JAKIE WALKI. Kto walczy na Fame MMA 3?

Przeczytaj także: FAME MMA 3 - BILETY. CENY, kategorie i gdzie kupić bilety na Fame MMA 3?

DeeJayPallaside - kim jest?

DeeJayPallaside, a tak naprawdę Daniel Pawlak, to youtuber, którego kanał subskrybuje 1 mln 609 użytkowników. W internecie zasłynął z cyklu filmów 6:30. Nagrywa także vlogi mające na celu przedstawienie np. 5 przerażających nagrań uchwyconych na kamerach ; 3 przerażające historie z internetu czy 3 nawiedzone polskie domy itd.

Deejaypallaside opowiedział o sobie w dwóch filmikach na YouTube. Zdradził, że uwielbia gotować, próbować nowych smaków i ogólnie przebywać w kuchni. Nigdy nie pomyślałby, że YouTube będzie jego pracą. Uwielbia góry, nie przepada za morzem. Jest typem domownika i nie za bardzo lubi imprezować. Lubi grać w piłkę nożną, a jego ulubiona pozycja na boisku to bramkarz. Ma pieska, który nazywa się Ciri. Ulubionym gatunkiem muzycznym jest chillstep. Nie pije kawy, woli herbatę czy kakao.

DeeJayPallaside - walka na Fame MMA 3

DeeJayPallaside na Fame MMA walczy z IsAmUxPompa. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do takiego zestawienia, bo obaj zawodnicy cieszą się ogromną sympatią internatów. Obaj są świetnie zbudowani, mieli do czynienia ze sportem, więc czekają na olbrzymie emocje! 

Fame MMA to starcia celebrytów i popularnych twórców znanych z internetu. Na gali oglądamy amatorskie, jednak zawodnicy stający w oktagonie dają całe serce, by wygrać walkę. Tak będzie również w przypadku walki DeeJayPallaside VS Isamu.

Najnowsze