Fame MMA 17 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA 3.02.2023?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 17 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA 3.02.2023?

Fame MMA 17 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO! Kto wygrał Fame MMA 3.02.2023?

2023-02-04 0:55

Fame MMA 17 - wyniki walk na żywo podrzucamy w tym miejscu, z myślą o osobach, które z różnych powodów przegapiły galę. 3 lutego 2023 gala Fame MMA 17 to chociażby kilka starć w K-1, pojedynki w MMA, a także w rzymskiej klatce. Walka wieczoru to elektryzujący pojedynek Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Kto wygrał na Fame MMA 3.02.2023? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 17? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

 1. Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał?
 2. Kto wygrał Fame MMA 17? WYNIKI

Fame MMA 17wyniki wszystkich na żywo poznacie w tym miejscu! Kto wygrał Fame MMA 3.02.2023? Jak wyglądają wyniki Fame MMA 17 online? Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliście oglądać gali, ale jesteście ciekawi rozstrzygnięć to dobrze trafiliście. Internautów najbardziej interesuje rozstrzygnięcie pojedynku, który oznaczony jest statusem walki wieczoru. Amadeusz Roślik po latach freak-fightowych starć dostał teraz możliwość wykazania się w walce z zawodowym pięściarzem. Od razu było wiadomo, że Kamil Łaszczyk będzie musiał sporo pokazać, by pokonać Ferrariego w jego ulubionej formule, czyli MMA. Wyniki walk Fame MMA 17 interesują również ze względu na pojedynek Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem. Włodarze swoich federacji dogadali się, że zawalczą w rzymskiej klatce.

Fame MMA 17 LIVE - RELACJA ONLINE 3.02.2023, WYNIKI NA ŻYWO, SKRÓTY WIDEO, WALKI

KTO WYGRAŁ Fame MMA 17? WYNIKI WALK Fame MMA 17 na żywo 3.02.2023

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Wyniki walk Fame MMA 17 - kto wygrał?

Wyniki Fame MMA 17 na żywo podrzucamy w tym miejscu, a to wszystko z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Zastanawiacie się, kto wygrał walki na Fame MMA 3 lutego 2023? Jak prezentują się wyniki Fame MMA 17 live? Oprócz samych rezultatów i informacji o tym, jak zakończyły się poszczególne pojedynki przygotowaliśmy dla was Fame MMA 17 live relację na żywo. Za jej pośrednictwem jeszcze dokładniej poznacie rezultaty poszczególnych pojedynków.

Wyniki walk Fame MMA 17 kto wygrał:

 1. Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - W̶i̶k̶t̶o̶r̶i̶a̶ ̶V̶i̶k̶i̶ ̶J̶a̶r̶o̶n̶i̶e̶w̶s̶k̶a̶: zwycięstwo Klaudii Kołodziejczyk przez TKO w pierwszej rundzie!
 2. Marcin Rafonix Krasucki - M̶i̶k̶o̶ł̶a̶j̶ ̶M̶i̶x̶e̶r̶ ̶M̶a̶g̶d̶z̶i̶a̶r̶z̶: wygrana Rafonixa po 44 sekundach przez duszenie zza pleców.
 3. M̶a̶r̶c̶i̶n̶ ̶P̶o̶l̶i̶s̶h̶ ̶Z̶o̶m̶b̶i̶e̶ ̶W̶r̶z̶o̶s̶e̶k̶ - Piotr Szeli Szeliga: wygrana Szeligi, kontuzja Marcina Wrzoska!
 4. F̶i̶l̶i̶p̶ ̶F̶i̶l̶i̶p̶e̶k̶ ̶M̶a̶r̶c̶i̶n̶e̶k̶ - Robert Karaś: wygrana Roberta Karasia przez jednogłośną decyzję sędziów.
 5. Alan Kwieciński - M̶a̶k̶s̶y̶m̶i̶l̶i̶a̶n̶ ̶W̶i̶e̶w̶i̶ó̶r̶k̶a̶: wygrana Alana Kwiecińskiego przez TKO w drugiej rundzie.
 6. C̶e̶z̶a̶r̶y̶ ̶C̶z̶a̶r̶m̶a̶g̶e̶d̶o̶n̶ ̶J̶ó̶ź̶w̶i̶k̶ - Tomasz Gimper Działowy: wygrana Gimpera przez jednogłośną decyzję sędziów.
 7. Wacław Wac Toja Osiecki - S̶e̶b̶a̶s̶t̶i̶a̶n̶ ̶A̶l̶t̶e̶r̶b̶o̶y̶ ̶F̶a̶b̶i̶j̶a̶ń̶s̶k̶i̶: wygrana Wacława Ocieckiego przez TKO w pierwszej rundzie!
 8. A̶m̶a̶d̶e̶u̶s̶z̶ ̶F̶e̶r̶r̶a̶r̶i̶ ̶R̶o̶ś̶l̶i̶k̶ - Kamil Szczurek Łaszczyk: Kamil Łaszczyk wygrana przez TKO w trzeciej rundzie!
 9. Michał Boxdel Baron - P̶a̶w̶e̶ł̶ ̶P̶r̶e̶z̶e̶s̶ ̶F̶E̶N̶ ̶J̶ó̶ź̶w̶i̶a̶k̶ (rzymska klatka): Michał Boxdel Baron wygrywa po drugiej rundzie przez brak chęci do walki Pawła Jóźwiaka! 

Kto wygrał Fame MMA 17? WYNIKI

Zwycięzcy walk na Fame MMA 17 rozpoczną rok udanie. Natomiast dla przegranych może być to chwila przerwy od walk dla popularnej federacji. Na ich twarzach pojawi się zawód, smutek, bo w ostatnich tygodniach mocno przygotowywali się do swojego starcia. Lista gwiazd, która zwycięsko wyszła z oktagonu poniżej.

 • Fame MMA 17 - wynik 1: Klaudia Sheeya Kołodziejczyk
 • Fame MMA 17 - wynik 2: Marcin Rafonix Krasucki
 • Fame MMA 17 - wynik 3: Piotr Szeli Szeliga
 • Fame MMA 17 - wynik 4: Robert Karaś
 • Fame MMA 17 - wynik 5: Alan Kwieciński
 • Fame MMA 17 - wynik 6: Tomasz Gimper Działowy
 • Fame MMA 17 - wynik 7: Wacław Wac Toja Osiecki
 • Fame MMA 17 - wynik 8: Kamil Szczurek Łaszczyk
 • Fame MMA 17 - wynik 9: Michał Boxdel Baron (rzymska klatka)
Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE