Fame MMA 14: GODZINA. O której jest Fame MMA 14? O której pierwsza walka?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 14: GODZINA. O której jest Fame MMA 14? O której pierwsza walka?

Fame MMA 14: GODZINA. O której jest Fame MMA 14? O której pierwsza walka?

2022-05-14 17:53

O której godzinie jest Fame MMA 14? Godzina rozpoczęcia transmisji i przede wszystkim godzina pierwszej walki na Fame MMA 14 maja 2022 interesuje osoby, które uwielbiają pojedynki organizowane przez freak-fightową organizację. W starciu wieczoru głównymi bohaterami będą Youtuberzy. Tromba z Ekipy Friza zmierzy się z legendą polskiego internetu, Gimperem.

Spis treści

  1. Fame MMA 14: godzina: o której początek?
  2. Fame MMA 14: o której początek pierwsza walka?

Fame MMA 14: godzina rozpoczęcia wydarzenia to wręcz najważniejsza sprawa, by nie przegapić gali od samego początku. O której godzinie jest Fame MMA 14? Zastanawiacie się, o której jest pierwsza walka na Fame 14.05.2022? Jeśli poszukujecie odpowiedzi i dokładnej rozpiski to podrzucamy ją w tym miejscu. Godzina Fame MMA jest dokładnie taka sama, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal, pod którymi podpisuje się między innymi Wojtek Gola. Samo wydarzenie jednak będzie jedyne takie, bo nigdy wcześniej karta walk Fame MMA nie obfitowała w same hitowe walki. Praktycznie od pierwszego pojedynku wszystkich oglądających czekają ogromne emocje. Gwiazdami na otwarcie Fame MMA 14 będą kobiety. Kasia Alexander, czyli Laluna zmierzy się z Wiktorią Jaroniewską. Później czeka nas elektryzujące starcie Dawida Malczyńskiego z Mariuszem Hejterem Słońskim. 

Fame MMA 14 PPV: CENA. Gdzie, jak i po ile kupić PPV Fame MMA 14 live?

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Fame MMA 14: godzina: o której początek?

Godzina Fame MMA 14 nie jest żadną tajemnicą. Czternasta odsłona gali odbędzie się 14 maja 2022, a rozpocznie punktualnie o 20:00. Wtedy poznamy pierwsze opinie zaproszonych do studia gości.

Fame MMA 14: o której początek pierwsza walka?

PPV Fame MMA wiele osób wykupuje na ostatnią chwilę. Jeśli chcecie oglądać galę, to polecamy zrobić to nieco wcześniej, by uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresu, że nie uda się obejrzeć gali od pierwszej walki. Najpewniej dwa pierwsze starcia będą ogólnodostępne. Pierwsza walka powinna rozpocząć się w okolicach 20:10 i będzie to pojedynek Laluny z Wiktorią Jaroniewską. 

Fame MMA 14 stream na żywo. Gdzie kupić i ile kosztuje PPV Fame MMA 14? [LIVE]

Sonda
KTO WYGRA?