Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 online. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

2021-09-20 14:46
Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 online. Kiedy, gdzie i o której godzinie?
Autor: FAME MMA / Lizakowska Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 online. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

O której godzinie konferencja 2 Fame MMA 11? Kiedy włączyć? Tak jak w przypadku poprzednich spotkań z zawodnikami, tak i teraz druga konferencja Fame MMA przed jedenastą odsłoną gali gwarantuje duże emocje, a także niespodziewane momenty. Praktycznie każde medialne spotkanie do tej pory było szeroko komentowane przez kilka dni. Można się spodziewać, że tak też będzie i tym razem!

Fame MMA 11 - konferencja 2 online. Kiedy, gdzie i o której godzinie? To trzy podstawowe kwestie, które najbardziej interesują internautów. Konferencja 2 Fame MMA 11 to kolejna dawka potyczek słownych pomiędzy głównymi bohaterami wydarzenia. Za mikrofonem zobaczymy Sylwestra Wardęgę, który podgrzał ostatnio atmosferę filmikiem o współpracach, jakie nawiązują influencerzy. Jego przeciwnikiem na październikowej gali będzie WIP Bros. Fame MMA 11 konferencja 2 online to również nieprzyjemna zapewne walka na słowa pomiędzy Miłym Panem a Smolastym. Debiutanci, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki, spróbują rozgrzać widzów przed swoim starciem. Jak zwykle ma to miejsce w przypadku Normana Parke, tak samo gorąco będzie teraz, jeśli chodzi o konferencję z jego udziałem. Irlandczyk, który pokonał Don Kasjo, stanie do pojedynku z Borysem Mańkowskim. 

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 - KIEDY?

Kiedy jest Fame MMA 11 konferencja 2? Drugie spotkanie medialne przed ekscytującą galą, na której zawalczy m.in. Borys Mańkowski, odbędzie się 26 września 2021. Wtedy właśnie poznamy najświeższe informacje z obozu gwiazd tuż przed jedenastą odsłoną wydarzenia.

Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 - GDZIE?

Gdzie jest konferencja 2 Fame MMA 11? Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, na terenie Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowe.

Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 - GODZINA

O której godzinie jest konferencja 2 Fame MMA 11 na żywo? Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron, czyli potężni włodarze ogłosili, iż konferencja Fame MMA 2021 odbędzie się 26 września 2021 o godzinie 18:00.

Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze