Fame Friday Arena 2 - kiedy będzie i o której godzinie? Gdzie oglądać Fame MMA?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame Friday Arena 2 - kiedy będzie i o której godzinie? Gdzie oglądać Fame MMA?

nie przegap

Fame Friday Arena 2 - kiedy będzie i o której godzinie? Gdzie oglądać Fame MMA?

2023-09-29 9:17

Fame Friday Arena 2 sprawi, że wasz wieczór będzie emocjonujący, a poziom rozrywki wskoczy na najwyższy poziom. Odwieczne konflikty pomiędzy gwiazdami internetu zostaną w końcu rozstrzygnięte. Oprócz tego dowiemy się, jak w klatce radzi sobie przyszły uczestnik igrzysk olimpijskich w Paryżu, Piotr Lisek! Kiedy będzie Fame Friday Arena 2? O której godzinie? Gdzie oglądać Fame Friday Arena 2 online? Poznajcie odpowiedzi na te i inne pytania już teraz.

Spis treści

  1. Fame Friday Arena 2 - kiedy jest?
  2. Fame Friday Arena 2 - o której godzinie?
  3. Fame Friday Arena 2 - gdzie oglądać?

Fame Friday Arena 2 - kiedy będzie i o której godzinie? Zastanawiacie się, gdzie oglądać Fame MMA 29.09.2023 online i w TV? Podpowiadamy przygotowując was jednocześnie na ogromne emocje. A te zagwarantuje chociażby pojedynek Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim. Internauci są przekonani, że to aktor z Lombardu będzie lepszym zawodnikiem w klatce, jednak ciężko jest przekreślać całkowicie jego przeciwnika, który w przeszłości pokonał Amadeusza Roślika, czy chociażby Dawida Malczyńskiego. Karta walk Fame Friday Arena 2 to również starcie pomiędzy Josefem Bratanem, a właścicielem dwóch mistrzowskich pasów, czyli Maksymilianem Wiewiórką. Panowie stoczą bój w formule K1 w małych rękawicach. W boksie, a ponadto bez limitu czasowego, Kacper Błoński zawalczy z Danielem Ostaszewskim. Wykonawca hitu "Eluwina" ma już za sobą jeden pojedynek, kiedy to przez 18 minut walczył do utraty sił z Marcinem Dubielem! W pojedynku wieczoru zobaczymy rewanżowe starcie Michała Boxdela Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Odbędzie się w K1, w małych rękawicach.

Fame Friday Arena 2 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame Friday LIVE STREAM?

Alan Kwieciński o konflikcie z Pasternakiem i kulisach FAME MMA

Fame Friday Arena 2 - kiedy jest?

Kiedy jest Fame Friday Arena 2? Data gali była znana kibicom od długiego czasu. Jeszcze przed dziewiętnastą odsłoną gali Fame, na której zawalczył między innymi Marcin Xayoo Majkut i Franciszek Rusiecki, dowiedzieli się, że gala odbędzie się 29 września w Szczecinie. Niedługo później te pogłoski się potwierdziły.

Fame Friday Arena 2 - o której godzinie?

O której godzinie Fame Friday Arena 2? Studio przed galą rozpocznie się o 19:30. Wtedy właśnie DeejayPallaside będzie gościć włodarzy i popularne osobistości, analizując wspólnie kartę walk. Oficjalne otwarcie drugiej odsłony gali projektu Fame Friday Arena nastąpi o 20:00. Wtedy w klatce pojawi się 2 z 4 włodarzy, Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron.

Fame Friday Arena 2 - gdzie oglądać?

Fame Friday Arena 2 PPV to jedyna opcja, by oglądać galę i przeżywać ogromne emocje. Legalną licencję wykupicie poprzez stronę federacji, czyli famemma.tv. Najtańszy stream kosztuje 35 złotych. Transmisja w telewizji nie będzie pokazana.

Sonda
Która walka na Fame Friday Arena 2 jest najciekawsza?