Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk: WYNIK walki na High League 3. Kto wygrał 4.06.2022?

i

Autor: High League Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk: WYNIK walki na High League 3. Kto wygrał 4.06.2022?

Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk: WYNIK walki na High League 3. Kto wygrał 4.06.2022?

2022-06-04 21:42

Wynik walki Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk 4 czerwca 2022 to jedna z najważniejszych kwestii. Dla którejś z tych zawodniczek po tym starciu może się zakończyć przygoda z MMA. Przynajmniej na jakiś czas. Kto wygrał na High League 3?

Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczykwynik walki na High League 3 to jedna z najważniejszych kwestii. Kto wygrał 4.06.2022? Jaki jest wynik walki Brodnicka Wybrańczyk 2022? To być może kluczowe starcie dla Ewy Brodnickiej. Zadebiutowała ona podczas pierwszej edycji. mierząc się  z Anielą Lil Masti Bogusz. Starcie poprzedziły niezwykle interesujące konferencje. Z królową freak-fightów przegrała, jednak wciąż liczy na rewanż. Najpierw musiała wygrać walkę na HIGH League 3!

High League 3 LIVE - RELACJA ONLINE 4.06.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk: High League 3

Brodnicka trafiła do organizacji jako pięściarska mistrzyni świata. Na zawsze zapisała się w kartach polskiego boksu zawodowego i osiągnęła w nim praktycznie wszystko. Najpierw zdobyła pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a następnie mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej. Wygrała dziewiętnaście walk z rzędu, w tym pięć o statusie mistrzowskim. Pas World Boxing Organization należał do niej przez przez ponad dwa i pół roku. Brodnicka swoją dominację w polskim boksie udowodniła w 2015 roku - w bezpośrednim starciu wypunktowała Ewę Piątkowską. Bilans 37-latki w pięściarstwie to 20 wygranych (2 przez nokaut) i tylko jedna porażka.

Jej rywalka, Kamila Wybrańczyk, również jest świetnie znana kibicom boksu. To na co dzień życiowa partnerka jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii, Artura Szpilki. Kamiszka w MMA stoczyła do tej pory trzy walki. Zusje Astafiewą pokonała przez poddanie w drugiej rundzie. Walka odbędzie się na zasadach MMA. To gwarantuje gorący pojedynek w okrągłej klatce HIGH League!

Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk: WYNIK walki na High League 3

Kto wygrał 4.06.2022? Wynik walki Ewa Brodnicka - Kamila Wybrańczyk nie powinien być zaskoczeniem. Zwyciężyła Brodnicka po jednogłośnej decyzji sędziów. Jak przebiegała walka?

  • I RUNDA: Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk

Pierwsze 90 sekund zawodniczki zadawały ciosy w powietrze. Pierwszy cios zadała Ewa Brodnicka i niewątpliwie odczuła to Kamila Wybrańczyk. Minutę przed końcem zadała drugi cios i znów głowa Kamiszki odskoczyła. 40 sekund przed końcem pierwszej rundy gwizdy z trybun i ruszyła narzeczona Artura Szpilki. Przeniosła walkę do parteru, ale 10 sekund przed końcem udało się uciec Brodnickiej. Zadała kilka celnych ciosów, ale gong przerwał jej serię. 

  • II RUNDA: Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk

Panie od początku rundy znów niewiele pokazały. 50 sekund bez żadnych ciosów, pierwsza kopnięcie zadała Kamila Wybrańczyk. Narzeczona Szpilki, gdy tylko podchodzi blisko nadziewa się na serię bokserskich ciosów i mocno to odczuwa. Półtorej minuty przed końcem pojawiła się krew z nosa Wybrańczyk. 1 minutę przed końcem sędzia Piotr Jarosz upomniał zawodniczki mówiąc, żeby w końcu zaczęły się bić. 40 sekund przed końcem próba obalenia ze strony Kamiszki, ale przewidziała te ruchy Brodnicka. Lepsze warunki fizyczne pozwoliły jej obronić upadek. Runda przebiegła bez historii.

  • III RUNDA: Ewa Kleo Brodnicka - Kamila Kamiszka Wybrańczyk

W trzeciej rundzie ruszyła Ewa Brodnicka. Zaczęła podchodzić i atakować seriami. Kolejna próba obalenia ze strony Kamili Wybrańczyk, ale znów nieudana. Ewidentnie jest przygotowana na zapaśnicze ruchy. Ciosy, jakie serwuje jej bokserka na pewno bolały narzeczoną Szpilki. Półtorej minuty przed końcem walka przeniosła się do pół-parteru. Brodnicka była na kolanach i trzymała szyję swojej rywalki. 6 sekund przed końcem znów walka przeniosła się do stójki i już żaden cios nie został zadany. Kamila Wybrańczyk płacze. Chyba już wie, że przegrała.

Sonda
High League 3 - która walka jest najciekawsza?