Euro 2024 - wielka zmiana, która zachwyci kibiców! Czym będzie różniło się od Euro 2020?

2021-07-13 13:13
EURO 2024. Gdzie i kiedy odbędą się kolejne mistrzostwa Europy? [MIASTA]
Autor: Wikimedia Commons

Euro 2024 to kolejna edycja Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Choć emocje po zakończeniu Euro 2020 jeszcze nie opadły, kibice nie mogą się już doczekać kolejnych mistrzostw. Włosi będą bronili tytułu już za 3 lata. Okazuje się jednak, że następne Euro będzie różniło się od tego ostatniego. Fani będą zadowoleni!

Euro 2024 już wywołuje wiele emocji wśród fanów piłki nożnej. Nic nie wywołuje takich emocji, jak turnieje reprezentacji. Wszyscy zasiadamy przed ekrany telewizorów, aby kibicować naszym rodakom. Choć przed nami jeszcze Mistrzostwa Świata, które w listopadzie 2022 rozpoczną się w Katarze, niektórzy już myślą o Mistrzostwach Europy. Włochy tytułem Mistrza Europy będą mogły cieszyć się wyjątkowo krótko, ponieważ 3 lata, a nie 4. Powodem jest fakt, że Euro 2020 zostało przełożone o rok z powodu pandemii koronawirusa. Euro 2024 będzie jednak wyjątkowe nie tylko z tego powodu. Nastąpi pewna zmiana, którzy ucieszy wielu kibiców. Podczas Euro 2020 wiele osób było niezadowolonych z pewnego powodu. Teraz zostanie to naprawione.

Sylwia Dekiert o Euro i igrzyskach

Euro 2024 - zmiana w stosunku do Euro 2020

Euro 2024 już za trzy lata. Dla fanów piłki nożnej będzie to wyjątkowy turniej, ponieważ powróci do uwielbianej przez nich tradycji. Mowa o organizacji mistrzostw w jednym kraju. Euro 2020 było krytykowane za rozgrywanie meczów w aż 11 państwach europejskich. Według wielu kibiców był to błąd, ponieważ turniejowi brakowało klimatu i tożsamości. Następne Euro będzie jednak już normalne. Organizatorem będą nasi sąsiedzi - Niemcy.

Euro 2024 - miasta i stadiony

  • Berlin - Olympiastadion
  • Monachium - Fußball Arena München
  • Dortmund - BVB Stadion Dortmund
  • Stuttgart - Arena Stuttgart
  • Hamburg - Hamburg Arena
  • Gelsenkirchen - Arena Auf Schalke
  • Frankfurt - Frankfurt Stadion Kolonia - Stadion Köln
  • Lipsk - RB Arena
  • Düsseldorf - Düsseldorf Arena
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze