Esmeralda Godlewska - waga, wiek, wzrost, Fame MMA, dziecko, kariera, Instagram

2021-10-22 13:59
Esmeralda Godlewska
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Kim jest Esmeralda Godlewska? To nie tylko celebrytka, ale także zawodniczka. Co ciekawe, Esmeralda to nie jej prawdziwe imię, lecz pseudonim artystyczny. Naprawdę nazywa się Monika i pochodzi z Malborka. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje na jej temat, znajdziecie w artykule poniżej.

Esmeralda Godlewska - waga, wiek, wzrost, Fame MMA, dziecko, kariera, Instagram. Takich informacji szukacie najczęściej na jej temat. Monika 'Esmeralda' Godlewska to celebrytka o której zawsze jest bardzo głośno. Zyskała popularność dzięki materiałom wideo i coverom piosenek, które śpiewała razem ze swoją siostrą Małgorzatą. To właśnie siostry Godlewskie odpowiedzialne są za przeróbkę numeru Pada śnieg i kolędy Cicha noc. Co ciekawe, oprócz Gosi, celebrytka ma jeszcze dwie siostry oraz trzech braci. Esmeralda to także była modelka i prezenterka telewizyjna. Ponadto celebrytka ma na swoim koncie udział w reality show Ex na plaży. Studiowała psychologię sądowo-penitencjarną w warszawskiej Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, a obecnie ma swoją własną klinikę medycyny estetycznej w Łodzi - GlamourClinic Monika Godlewska. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

POPEK: STIFLER zaniżył długość swojego PENISA! FAME MMA 7

Esmeralda Godlewska - waga

Ile waży Esmeralda Godlewska? To interesuje najwięcej osób. Jak można zauważyć na wielu fotografiach i w materiałach wideo, Esmeralda w ostatnim czasie trochę przytyła. Ile dokładnie waży? Takiej informacji nie zajdziemy w sieci, natomiast wcześniej ważyła około 59 kg.

Esmeralda Godlewska - wiek

Ile lat ma Esmeralda Godlewska? To ciekawi każdego z was. Otóż Esmeralda, a właściwie Monika urodziła się 21 kwietnia 1993 roku, więc w 2021 będzie świętować swoje 28 urodziny.

Zobacz: Esmeralda Godlewska nie żyje? Na Instagramie gwiazdy pojawił się pożegnalny wpis

Esmeralda Godlewska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Esmeralda Godlewska? Jak się okazuje celebrytka należy do niższych dziewczyn i mierzy dokładnie 164 cm wzrostu.

Esmeralda Godlewska - Fame MMA

Esmeralda Godlewska próbowała swoich sił w oktagonie Fame MMA. Do tej pory, mogliśmy oglądać ją tam dwukrotnie - podczas walki z Eweloną z Warsaw Shore oraz Martą Linkiewicz. Esmeralda przegrała obie walki. Oprócz Fame MMA, Esmeralda pojawiła się na gali PunchDown 3 gdzie wygrała pojedynek z Anastasiyą Yandaltsavą. Na PunchDown 5 zmierzy się z Patrycją 'Patusią' Karczewską znaną z Projekt Lady.

Esmeralda Godlewska - dziecko

Czy Esmeralda Godlewska ma dziecko? Tak, celebrytka jest szczęśliwą mamą 5-letniego Milana.

Esmeralda Godlewska - Instagram

Esmeralda Godlewska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nick @esmeralda_godlewskaofficial. Obecnie obserwuje ją ponad 444 tys. followersów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze