Anastasiya Yandaltsava - wiek, wzrost, Top Model, Stifler, Warsaw Shore, PunchDown, Instagram

2021-05-18 15:52 Ewelina Kulasza
Anastasiya Yandaltsava
Autor: Screen z YouTube/MTV Polska

Kim jest Anastasiya Yandaltsava? To bez dwóch zdań jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w show-biznesie. To ona nie raz pokazała swój charakter, dzięki czemu zyskała swoich wiernych fanów, jak i hejterów. Teraz prężnie rozwija karierę modelki, a na Instagramie zbiera ogromne ilości serduszek. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej.

Anastasiya Yandaltsava - wiek, wzrost, Top Model, Stifler, Warsaw Shore, PunchDown, Instagram. Takich ciekawostek internauci szukają najczęściej. Anastasiya Yandaltsava pochodzi z Białorusi i zyskała największą sławę dzięki rozrywkowemu show Warsaw Shore. Od razu weszła pewnym krokiem do ekipy i w niejednym odcinku pokazała na co ją stać. Choć na początku nie mogła dogadać się z resztą uczestników, to w późniejszych sezonach można było zauważyć, że ich relacje lekko się polepszyły. Prywatnie Anastasiya kształciła się na kierunku wizażu, ukończyła studia lingwistyczne i zna aż 6 języków, co nie raz podkreślała w reality-show. Oprócz tego uwielbia bawić się modą, tańczyć i pozować do zdjęć. Co ciekawe, celebrytka ma na swoim koncie udział w teledyskach, sesjach, ale także w innych produkcjach telewizyjnych, np. Top Model czy też Ex na Plaży. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

FAME MMA 7: Stifler po przegranej z Popkiem.

Anastasiya Yandaltsava - wiek

Ile lat ma Anastasiya Yandaltsava? Nie znamy dokładnej daty urodzin celebrytki, jednak wiemy że w 2021 roku Anastasiya skończy 27 lat.

Anastasiya Yandaltsava - wzrost

Jakiego wzrostu jest Anastasiya Yandaltsava? Jak się okazuje, celebrytka należy do niższych kobiet, mimo że w szpilkach wygląda na wysoką. Anastasiya mierzy dokładnie 163 cm wzrostu.

Anastasiya Yandaltsava - Top Model

Anastasiya Yandaltsava w 2013 roku próbowała swoich sił w telewizyjnym show TVN-u Top model. Celebrytka wyszła pewnym krokiem na wybieg i robiła wszystkie zadania, a nawet próbowała oczarować Marcina Tyszkę. Pozowała, oblewała się szklanką wody i ... wskoczyła na stół jurorów. Niestety za względu wzrost, nie miała szans aby być w programie.

Anastasiya Yandaltsava - Warsaw Shore

Anastasiya Yandaltsava dołączyła do ekipy Warsaw Shore w 11. sezonie. Szczupła Białorusinka dosyć szybko zdążyła namieszać i zajść za skórę niektórym uczestnikom. Momentami sceny z celebrytką wyglądały dosyć zabawnie, a niekiedy widzowie czuli się mocno poirytowani.

Anastasiya Yandaltsava - chłopak

Czy Anastasiya Yandaltsava ma chłopaka? Celebrytka nie zdradza czy jej serce jest zajęte. Dawniej była związana z Damianem Zduńczykiem, czyli Stiflerem, którego poznała z Warsaw Shore. Związek tej pary był głośny, jednak szybko się rozpadł. Czy ponownie celebryci są razem? Ich zdjęcia w mediach społecznościowych wiele na to wskazują!

Anastasiya Yandaltsava - PunchDown

Czegoś takiego jeszcze nie było! Anastasiya Yandaltsava stoczy 20 marca 2021 roku pierwszy w historii kobiecy pojedynek na gali PunchDown. Jej przeciwniczką będzie równie znana celebrytka Esmeralda Godlewska. Starcie pomiędzy kobietami będzie main eventem trzeciej gali PunchDown.

Anastasiya Yandaltsava - Instagram

Anastasiya Yandaltsava jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej nick @anastasiya_yandaltsava. Celebrytkę obserwuje obecnie ponad 239 tys. followersów, a ta liczba wciąż rośnie.

Najnowsze