EURO 2020 - GRUPY, TABELE, TERMINARZ, WSZYSTKIE WYNIKI

2019-03-25 10:32
EURO 2020 - GRUPY, TABELE, TERMINARZ, WSZYSTKIE WYNIKI
Autor: AP Photo/Guenter Artinger / EAST NEWS EURO 2020 - GRUPY, TABELE, TERMINARZ, WSZYSTKIE WYNIKI

Grupy, terminarz, tabele i wyniki meczów eliminacji Euro 2020 serwujemy w tym miejscu. Najbardziej interesująca dla nas będzie sytuacja reprezentacji Polski, która w losowaniu trafiła do grupy G. O awans do mistrzostw Europy 2020 walczymy z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią i Łotwą. Jak wygląda sytuacja w eliminacjach do ME? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

EURO 2020 - grupy, tabele, terminarz i wszystkie wyniki interesują kibiców na całym świecie. Kto wygrał w eliminacjach do Euro 2020? Kiedy mecze? Kto z kim gra w każdej kolejce? Przekonajcie się sprawdzając terminarz eliminacji EURO 2020 na ESKA.pl. Nas najbardziej interesuje to, jak radzi sobie Polska. Grupa Euro 2020 nie jest wymagająca, a najgroźniejszym rywalem wydaje się być reprezentacja Austrii. W pierwszym meczu wygraliśmy z Austriakami na wyjeździe 0:1. 

Zobacz: Euro 2020 - transmisja w telewizji. Która stacja pokaże Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej?

EURO 2020 - GRUPY, WYNIKI

Eliminacje Euro 2020 rozpoczęły się 21 marca 2019. Pierwsze punkty zdobyły drużyny z grupy C oraz E. W grupie G rywalizację rozpoczęła również reprezentacja Polski. Rywalami kadry prowadzonej przez Jerzego Brzęczka są: Austria, Macedonia, Słowenia, Izrael i Łotwa. Jak wygląda sytuacja w każdej grupie? Zobaczcie poniżej:

  • EURO 2020 - GRUPA POLSKI - GRUPA G
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Polska 2 6 3:0
2. Izrael 2 4 5:3
3. Macedonia 2 4 4:2
4. Słowenia 2 2 2:2
5. Austria 2 0 2:5
6. Łotwa 2 0 1:5
  • EURO 2020 - GRUPA A
Miejsce  Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Anglia 1 3 5:0
2. Bułgaria 1 1 1:1
3. Czarnogóra 1 1 1:1
4. Kosowo 0 0 0:0
5. Czechy 1 0 0:5

 

  • EURO 2020 - GRUPA B
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Luksemburg 1 3 2:1
2. Portugalia 1 1 0:0
3. Ukraina 1 1 0:0
4. Serbia 1 0 0:0
5. Litwa 1 0 1:2
  • EURO 2020 - GRUPA C
Miejsce     Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Irlandia Płn. 2 6 4:1
2. Niemcy 1 3 3:2
3. Holandia 2 3 6:3
4. Estonia 1 0 0:2
5.  Białoruś 2 0 1:6
  • 2EURO 2020 - GRUPA D
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Szwajcaria 1 3 2:0
2. Irlandia 1 3 1:0
3. Dania 0 0 0
4. Gibraltar 1 0 0:1
5. Gruzja 1 0 0:2
  • EURO 2020 - GRUPA E
Miejsce Drużyna Mecze Punkty  Bramki
1. Słowacja 2 3 2:1
2. Walia 1 3 2:1
3. Węgry 2 3 2:3
4. Chorwacja 2 0 3:3
5. Azerbejdżan 1 0 1:2
  • EURO 2020 - GRUPA F
Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty  Bramki
1. Szwecja 1 3 2:1
2. Hiszpania 1 3 2:1
3. Malta 0 0 2:1
4. Norwegia 0 0 1:2
5. Rumunia  1 0 1:2
6. Wyspy Owcze 1 0 1:2
  • EURO 2020 - GRUPA H
Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty Bramki
1. Francja 1 3 4:1
2. Islandia 1 3 2:0
3. Turcja 1 3 2:0
4. Albania 1 0 0:2
5. Andora 1 0 0:2
6. Mołdawia 1 0 1:4
  • EURO 2020 - GRUPA I
Miejsce  Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Belgia 2 6 5:1
2. Cypr 2 3 5:2
3. Rosja 2 3 5:3
4. Kazachstan 2 3 3:4
5. Szkocja 2 3 2:3
6. San Marino 2 0 0:7
  • EURO 2020 - GRUPA J
Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty  Bramki
1. Włochy 1 3 2:0
2. Grecja  1 3 2:0
3. Bośnia i Hercegowina 1 3 2:1
4. Armenia  1 0 1:2
5. Liechtenstein 1 0 0:2
6. Finlandia 1 0 0:2

 

EURO 2020 - TERMINARZ, KOLEJKI

Kto z kim gra? Jak wygląda terminarz eliminacji Euro 2020? Zobaczcie dokładnie, by nie przegapić żadnego spotkania!

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA A

  • Anglia
  • Czechy
  • Bułgaria
  • Czarnogóra
  • Kosowo

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Bułgaria - Czarnogóra (22.03.2019, WYNIK: 1:1)
  • Anglia - Czechy (22.03.2019, WYNIK: 5:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Czarnogóra - Anglia (25.03.2019, godz. 20:45)
  • Kosowo - Bułgaria (25.03.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Czarnogóra - Kosowo (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Czechy - Bułgaria (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Czechy - Czarnogóra (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Bułgaria - Kosowo (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Kosowo - Czechy (7.09.2019, godz. 15:00)
  • Anglia - Bułgaria (7.09.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Anglia - Kosowo (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Czarnogóra - Czechy (10.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Czechy - Anglia (11.10.2019, godz. 20:45)
  • Czarnogóra - Bułgaria (11.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Bułgaria - Anglia (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Kosowo - Czarnogóra (14.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Anglia - Czarnogóra (14.11.2019, godz. 20:45)
  • Czechy - Kosowo (14.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Kosowo - Anglia (17.11.2019, godz. 18:00)
  • Bułgaria - Czechy (17.11.2019, godz. 18:00)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA B

  • Portugalia
  • Ukraina
  • Serbia
  • Litwa
  • Luksemburg

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Portugalia - Ukraina (22.03.2019, WYNIK: 0:0)
  • Luksemburg - Litwa (22.03.2019, WYNIK: 2:1)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Luksemburg - Ukraina (25.03.2019, godz. 20:45)
  • Portugalia - Serbia (25.03.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Litwa - Luksemburg (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Ukraina - Serbia (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Ukraina - Luksemburg (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Serbia - Litwa (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Litwa - Ukraina (7.09.2019, godz. 18:00)
  • Serbia - Portugalia (7.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Luksemburg - Serbia (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Litwa - Portugalia (10.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Ukraina - Litwa (11.10.2019, 20:45)
  • Portugalia - Luksemburg (11.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Ukraina - Portugalia (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Litwa - Serbia (14.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Serbia - Luksemburg (14.11.2019, godz. 20:45)
  • Portugalia - Litwa (14.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Luksemburg - Portugalia (17.11.2019, godz. 15:00)
  • Serbia - Ukraina (17.11.2019, godz. 15:00)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA C

  • Holandia
  • Niemcy
  • Irlandia Północna
  • Estonia
  • Białoruś

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Holandia - Białoruś 4:0 (2:0)
  • Irlandia Płn. - Estonia 2:0 (0:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Irlandia Płn. - Białoruś (24.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Holandia - Niemcy (24.03.2019, WYNIK: 2:3)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Estonia - Irlandia Płn. (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Białoruś - Niemcy (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Niemcy - Estonia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Białoruś - Irlandia Płn. (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Niemcy - Holandia (6.09.2019, godz. 20:45)
  • Estonia - Białoruś (6.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Irlandia Płn. - Niemcy (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Estonia - Holandia (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Holandia - Irlandia Płn. (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Białoruś - Estonia (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Białoruś - Holandia (13.10.2019, godz. 18:00)
  • Estonia - Niemcy (13.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Niemcy - Białoruś (16.11.2019, godz. 20:45)
  • Irlandia Płn. Holandia (16.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Holandia - Estonia (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Niemcy - Irlandia Płn. (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA D

  • Szwajcaria
  • Dania
  • Irlandia
  • Gruzja
  • Gibraltar

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Gruzja - Szwajcaria (23.03.2019, WYNIK: 0:2)
  • Gibraltar - Irlandia (23.03.2019, WYNIK: 0:1)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Irlandia - Gruzja (26.03.2019, godz. 20:45)
  • Szwajcaria - Dania (26.03.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Gruzja - Gibraltar (7.06.2019, godz. 18:00)
  • Dania - Irlandia (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Irlandia - Gibraltar (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Dania - Gruzja (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Irlandia - Szwajcaria (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Gibraltar - Dania (5.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Szwajcaria - Gibraltar (8.09.2019, 18:00)
  • Gruzja - Dania (8.09.2019, 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Gruzja - Irlandia (12.10.2019, godz. 15:00)
  • Dania - Szwajcaria (12.10.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka:

  • Gibraltar - Gruzja (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Szwajcaria - Irlandia (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Szwajcaria - Gruzja (15.11.2019, godz. 20:45)
  • Dania - Gibraltar (15.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Gibraltar - Szwajcaria (18.11.2019, godz. 20:45)
  • Irlandia - Dania (18.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA E

  • Chorwacja
  • Walia
  • Słowacja
  • Węgry
  • Azerbejdżan

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Chorwacja - Azerbejdżan 2:1 (1:1)
  • Słowacja - Węgry 2:0 (1:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Walia - Słowacja (24.03.2019, WYNIK: 1:0)
  • Węgry - Chorwacja (24.03.2019, WYNIK: 2:1)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Chorwacja - Walia (8.06.2019, godz. godz. 15:00)
  • Azerbejdżan - Węgry (8.06.2019, godz. godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Azerbejdżan - Słowacja (11.06.2019, godz. 18:00)
  • Węgry - Walia (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Słowacja - Chorwacja (6.09.2019, godz. godz. 20:45)
  • Walia - Azerbejdżan (6.09.2019, godz. godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Azerbejdżan - Chorwacja (9.09.2019, godz. 18:00)
  • Węgry - Słowacja (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Chorwacja - Węgry (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Słowacja - Walia (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Węgry - Azerbejdżan (13.10.2019, godz. 18:00)
  • Walia - Chorwacja (13.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Azerbejdżan - Walia (16.11.2019, godz. 18:00)
  • Chorwacja - Słowacja (16.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Walia - Węgry (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Słowacja - Azerbejdżan (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA F

  • Hiszpania
  • Szwecja
  • Norwegia
  • Rumunia
  • Wyspy Owcze
  • Malta

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Szwecja - Rumunia (23.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Malta - Wyspy Owcze (23.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Hiszpania - Norwegia (23.03.2019, WYNIK: 2:1)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Norwegia - Szwecja (26.03.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Hiszpania (26.03.2019, godz. 20:45)
  • Rumunia - Wyspy Owcze (26.03.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Wyspy Owcze - Hiszpania (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Norwegia - Rumunia (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Szwecja - Malta (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Hiszpania - Szwecja (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Norwegia (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Rumunia (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Rumunia - Hiszpania (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Norwegia - Malta (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Szwecja (5.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Hiszpania - Wyspy Owcze (8.09.2019, godz. 15:00)
  • Rumunia - Malta (8.09.2019, godz. 18:00)
  • Szwecja - Norwegia (8.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Wyspy Owcze - Rumunia (12.10.2019, godz. 18:00)
  • Norwegia - Hiszpania (12.10.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Szwecja (12.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Szwecja - Hiszpania (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Rumunia - Norwegia (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Malta (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Hiszpania - Malta (15.11.2019, godz. 20:45)
  • Rumunia - Szwecja (15.11.2019, godz. 20:45)
  • Norwegia - Wyspy Owcze (15.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Hiszpania - Rumunia (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Szwecja - Wyspy Owcze (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Norwegia (18.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA G

  • Polska
  • Austria
  • Izrael
  • Słowenia
  • Macedonia
  • Łotwa

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Austria - Polska 0:1 (0:0)
  • Macedonia - Łotwa 3:1 (2:0)
  • Izrael - Słowenia 1:1 (0:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Izrael - Austria (24.03.2019, WYNIK: 4:2)
  • Polska - Łotwa (24.03.2019, WYNIK: 2:0)
  • Słowenia - Macedonia (24.03.2019, WYNIK: 1:1)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Austria - Słowenia (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Macedonia - Polska (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Izrael (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Macedonia - Austria (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Słowenia (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Izrael (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Izrael - Macedonia (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Austria - Łotwa (6.09.2019, godz. 20:45)
  • Słowenia - Polska (6.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Łotwa - Macedonia (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Austria (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Słowenia - Izrael (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Austria - Izrael (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Macedonia - Słowenia (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Polska (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Polska - Macedonia (13.10.2019, godz. 20:45)
  • Słowenia - Austria (13.10.2019, godz. 20:45)
  • Izrael - Łotwa (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Słowenia - Łotwa (16.11.2019, godz. 18:00)
  • Austria - Macedonia (16.11.2019, godz. 20:45)
  • Izrael - Polska (16.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Macedonia - Izrael (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Austria (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Słowenia (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA H

  • Francja
  • Islandia
  • Turcja
  • Albania
  • Mołdawia
  • Andora

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Albania - Turcja (22.03.2019, WYNIK: 0:2)
  • Andora - Islandia (22.03.2019, WYNIK: 0:2)
  • Mołdawia - Francja (22.03.2019, WYNIK: 1:4)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Turcja - Mołdawia (25.03.2019, 18:00)
  • Andora - Albania (25.03.2019, 20:45)
  • Francja - Islandia (25.03.2019, 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Islandia - Albania (8.06.2019, godz. 15:00)
  • Mołdawia - Andora (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Turcja - Francja (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Albania - Mołdawia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Andora - Francja (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Turcja (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Islandia - Mołdawia (7.09.2019, godz. 18:00)
  • Francja - Albania (7.09.2019, godz. 20:45)
  • Turcja - Andora (7.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Albania - Islandia (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Francja - Andora (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Mołdawia - Turcja (10.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Andora - Mołdawia (11.10.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Francja (11.10.2019, godz. 20:45)
  • Turcja - Albania (11.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Francja - Turcja (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Andora (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Mołdawia - Albania (14.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Turcja - Islandia (14.11.2019, godz. 18:00)
  • Albania - Andora (14.11.2019, godz. 20:45)
  • Francja - Mołdawia (14.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Albania - Francja (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Andora - Turcja (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Mołdawia - Islandia (18.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA I

  • Belgia
  • Rosja
  • Szkocja
  • Cypr
  • Kazachstan
  • San Marino

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Kazachstan - Szkocja 3:0 (2:0)
  • Belgia - Rosja 3:1 (2:1)
  • Cypr - San Marino 5:0 (4:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Kazachstan - Rosja (24.03.2019, WYNIK: 0:4)
  • San Marino - Szkocja (24.03.2019, WYNIK: 0:2)
  • Cypr - Belgia (24.03.2019, WYNIK: 0:2)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Rosja - San Marino (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Belgia - Kazachstan (8.06.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Cypr (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Kazachstan - San Marino (11.06.2019, godz. 16:00)
  • Belgia - Szkocja (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Rosja - Cypr (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Cypr - Kazachstan (6.09.2019, godz. 20:45)
  • San Marino - Belgia (6.09.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Rosja (6.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Rosja - Kazachstan (9.09.2019, godz. 20:45)
  • San Marino - Cypr (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Belgia (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Kazachstan - Cypr (10.10.2019, godz. 16:00)
  • Belgia - San Marino (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Rosja - Szkocja (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Kazachstan - Belgia (13.10.2019, godz. 15:00)
  • Cypr - Rosja (13.10.2019, godz. 18:00)
  • Szkocja - San Marino (13.10.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Cypr - Szkocja (16.11.2019, godz. 15:00)
  • Rosja - Belgia (16.11.2019, godz. 18:00)
  • San Marino - Kazachstan (16.11.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Belgia - Cypr (19.11.2019, godz. 20:45)
  • San Marino - Rosja (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Kazachstan (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA J

  • Włochy
  • Bośnia i Hercegowina
  • Finlandia
  • Grecja
  • Armenia
  • Liechtenstein

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Bośnia i Hercegowina - Armenia (23.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Włochy - Finlandia (23.03.2019, WYNIK: 2:0)
  • Liechtenstein - Grecja (23.03.2019, WYNIK: 0:2)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Armenia - Finlandia (26.03.2019, godz. 18:00)
  • Bośnia i Hercegowina - Grecja (26.03.2019, godz. 20:45)
  • Włochy - Liechtenstein (26.03.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Armenia - Liechtenstein (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Finlandia - Bośnia i Hercegowina (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Grecja - Włochy (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Grecja - Armenia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Włochy - Bośnia i Hercegowina (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Finlandia (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Armenia - Włochy (5.09.2019, godz. 18:00)
  • Bośnia i Hercegowina - Liechtenstein (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Finlandia - Grecja (5.09.2019, godz. godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Armenia - Bośnia i Hercegowina (8.09.2019, godz. 18:00)
  • Finlandia - Włochy (8.09.2019, godz. 20:45)
  • Grecja - Liechtenstein (8.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Bośnia i Hercegowina - Finlandia (12.10.2019, godz. 18:00)
  • Włochy - Grecja (12.10.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Armenia (12.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Finlandia - Armenia (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Grecja - Bośnia i Hercegowina (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Włochy (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Armenia - Grecja (15.11.2019, godz. godz. 18:00)
  • Finlandia - Liechtenstein (15.11.2019, godz. godz. 18:00)
  • Bośnia i Hercegowina - Włochy (15.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Grecja - Finlandia (18.11.2019, godz. 20:45)
  • Włochy - Armenia (18.11.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina (18.11.2019, g20:45)
Najnowsze