Daniel Majewski

i

Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Daniel Majewski na Fame MMA 13! Kto będzie jego przeciwnikiem?

2021-11-21 18:32

Za nami dwunasta odsłona gali Fame MMA! Po raz kolejny w oktagonie zmierzyli się najpopularniejsi internetowi twórcy, influencerzy, uczestnicy programów telewizyjnych oraz sportowcy. Nie zabrakło sportowej rywalizacji oraz ogromu emocji. Podczas gali ogłoszono już pierwszego zawodnika nadchodzącej, trzynastej edycji Fame MMA. Już w 2022 roku swoje umiejętności w klatce zaprezentuje Daniel Majewski.

Daniel Majewski na Fame MMA 13! Gale Fame MMA za każdym razem przyciągają przed ekrany ogromną publiczność, spragnioną sportowej rywalizacji oraz ogromnych emocji. Za nami gala Fame MMA 12, która zdecydowanie przejdzie do historii. Byliśmy świadkami jedenastu naprawdę zaciętych walk, nie obyło się też bez skandalu! W ostatnim pojedynku Arkadiusz Tańcula i Jacek Murański zmierzyli się ze sobą w rzymskiej klatce, która jest naprawdę niewielka. Podczas jednej z rund, Murański ugryzł Tańculę i został poinformowany, że jeśli zdarzy się podobna sytuacja, zostanie zdyskwalifikowany. Nie minęło kilka minut, a Murański, wbrew zasadom, trzymał się siatki. Sędzia podjął decyzję o zakończeniu walki i zdyskwalifikowaniu zawodnika. Gdyby tego było mało, podczas Fame MMA 12 ogłoszono pierwszego zawodnika, który zawalczy na Fame MMA 13.

Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!

Daniel Majewski na Fame MMA 13!

Podczas Fame MMA 12, przed walką wieczoru, Wojtek Gola wszedł do oktagonu i zapowiedział gościa specjalnego wydarzenia. Chwilę później w klatce pojawił się Daniel Majewski, który został pierwszym zawodnikiem Fame MMA 13! Jak przyznał Gola, negocjacje z Majewskim były bardzo trudne i trwały od wielu miesięcy. Majewski chciałby, aby jego rywalem był Paris Platynov. Czy jego marzenie się spełni i podczas Fame MMA 13 dojdzie do jednej z najgorętszych walk w historii federacji? O tym przekonamy się już wkrótce!