Austria Wiedeń - Legia Warszawa: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE rewanż w Lidze Konferencji?

i

Autor: Beata Zawadzka/East News Austria Wiedeń - Legia Warszawa: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE rewanż w Lidze Konferencji?

SPORT

Austria Wiedeń - Legia Warszawa: KIEDY, TRANSMISJA i GODZINA. O której rewanż w Legii?

2023-08-17 12:47

Austria Wiedeń - Legia Warszawa 2023 będzie emocjonować wiernych kibiców stołecznego klubu, jak i fanów meczów polskich drużyn w europejskich pucharach. Wicemistrz Polski ma w Austrii bardzo ważne, ale jednocześnie trudne zadanie zdobycia dwóch bramek i odrobienia strat. Kiedy jest mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa? Gdzie oglądać rewanż w 3. rundzie Ligi Konferencji Europy? O której godzinie mecz Legii? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Austria Wiedeń - Legia Warszawa: KIEDY?
  2. Austria Wiedeń - Legia Warszawa: TRANSMISJA
  3. Austria Wiedeń - Legia Warszawa: GODZINA

Austria Wiedeń - Legia Warszawa: kiedy, transmisja, godzina, to trzy kwestie, które najbardziej interesują fanów klubu ze stolicy, ale także kibiców uwielbiających mecze polskich drużyn w europejskich pucharach. Tym bardziej teraz, gdy rewanżowy mecz Austria Wiedeń vs Legia Warszawa 2023 zadecyduje o tym, która z ekip zagra w czwartej rundzie Ligi Konferencji. A sprawa nie jest jeszcze rozstrzygnięta i tu wszystko może się zdarzyć. Wojskowi w pierwszym spotkaniu byli zespołem zdecydowanie lepszym, a mimo to przegrali 1:2. Wicemistrzowie Polski w spotkaniu z Austrią oddali osiem celnych strzałów, a ich rywale zaledwie trzy. Na wielkie brawa od kolegów z zespołu zasłużył świetnie dysponowany bramkarz z Wiednia, Christian Fruehtl, który skutecznie powstrzymywał Pawła Wszołka, Ernesta Muciego, Tomasa Pekharta czy innych zawodników Legii.

Austria Wiedeń - Legia Warszawa: KIEDY?

Mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa 2023 odbędzie się 17 sierpnia. Jakie zadanie stoi przed piłkarzami ze stolicy? Podopieczni trenera Kosty Runjaica będą musieli wygrać różnicą dwóch bramek, aby zapewnić sobie awans do czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Zwycięzca dwumeczu w czwartej rundzie może trafić na cypryjską Omonię Nikozja lub duńskie FC Midtjylland. Pierwszy mecz tych drużyn Omonia wygrała 1:0.

Są bilety na mecz Raków Częstochowa - FC Kopenhaga. Zasady sprzedaży

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Austria Wiedeń - Legia Warszawa: TRANSMISJA

Gdzie oglądać mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17.08.2023? Transmisja pokazana będzie na antenie TVP 2. Dostępna jest też darmowa transmisja na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej. Pojedynek skomentuje duet Maciej Iwański i Robert Podoliński.

Austria Wiedeń - Legia Warszawa: GODZINA

O której godzinie mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17 sierpnia 2023? Pierwszy gwizdek na stadionie w Wiedniu wybrzmi o 19:00. I ciekawe jak potoczy się ten pojedynek! Josue mówił przed nim, że będzie to bardzo wymagające spotkanie, ale wszystko jest w ich rękach. 

Wynik jest zły, ale nikt się nie poddaje. Mamy jeszcze rewanż. Wciąż wierzymy, że możemy awansować. Przegraliśmy, ale stworzyliśmy sobie dużo okazji i rezultat mógł być inny. Wierzymy w wartość naszego zespołu i każdego zawodnika z osobna. Wciąż walczymy. Jeśli jesteś w tym klubie, to musisz próbować do końca. W Wiedniu się postawimy - zapewnił pomocnik.