Australian Open 2022 - kiedy? Data i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

2022-01-17 8:58
Australian Open
Autor: WILLIAM WEST/AFP/East News

Australian Open 2022 to jeden z najważniejszych turniejów tenisa ziemnego w tym roku. Impreza sportowa rozpocznie się już w styczniu i fani tej dyscypliny nie mogą się już doczekać pierwszych spotkań. Szukają informacji o datach meczów oraz transmisji w polskiej telewizji. Gdzie i kiedy oglądać zmagania tenisistów?

Kiedy odbędzie się Australian Open 2022? Gdzie będzie można go obejrzeć? To pytania, na które odpowiedzi najbardziej ciekawią kibiców tenisa ziemnego. Już wkrótce najlepsi tenisiści zmierzą się w pierwszym ważnym turnieju tego roku. Australian Open to mistrzostwa z wieloletnią tradycją. Pierwszy australijski turniej został rozegrany w 1905 roku. Oznacza to, że turniej ma już 117 lat. Aktualnie wydarzenie co roku odbywa się w obiekcie Melbourne Park. Znajduje się w słynnym mieście Melbourne na południowo-wschodnim wybrzeżu Australii. Tym razem jedną z faworytek jest Polka Iga Świątek. Pojawią się też inni sportowcy z naszego kraju. Kiedy i gdzie oglądać mecze?

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Australian Open 2022 - kiedy?

Australian Open 2022 rozpocznie się już 17 stycznia i potrwa do 30 stycznia. Terminarz wygląda następująco:

  • I runda - 8-9 lutego (poniedziałek, wtorek)
  • II runda - 10-11 lutego stycznia (środa, czwartek)
  • III runda - 12-13 lutego (piątek, sobota)
  • IV runda - 14-15 lutego (niedziela, poniedziałek)
  • 1/4 finału - 16-17 lutego (wtorek, środa)
  • 1/2 finału - 18 lutego (czwartek)
  • Finał - 20 lutego (sobota)

Australian Open 2022 - gdzie oglądać?

Gdzie można obejrzeć mecze, które zostaną rozegrane w ramach turnieju Australian Open 2022? To najczęściej zadawane pytanie przez kibiców tenisa ziemnego. Okazuje się, że w Polsce prawa do transmisji wszystkich spotkać mają dwa kanały Eurosportu. Kanał też można oglądać online w płatnym serwisie VOD Player.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze