Atalanta BC - Bayer Leverkusen 22.05.2024: GDZIE OGLĄDAĆ? Finał LE online i w TV za darmo

i

Autor: Hesham Elsherif / AA/ABACA/Abaca/East News Atalanta BC - Bayer Leverkusen 22.05.2024: GDZIE OGLĄDAĆ? Finał LE online i w TV za darmo

TRANSMISJA

Atalanta BC - Bayer Leverkusen 22.05.2024: GDZIE OGLĄDAĆ? Finał LE online i w TV za darmo

2024-05-22 9:21

Atalanta BC - Bayer Leverkusen 22 maja 2024 na żywo obejrzą kibice, którzy uwielbiają piłkarskie emocje na najwyższym poziomie. A tych nie będzie brakować pomimo tego, że faworyt spotkania jest dość wyraźny. To piłkarze Xabiego Alonso, którzy są w doskonałej formie. Nie przegrali w tegorocznym sezonie Bundesligi ani jednego spotkania. Gdzie oglądać mecz Atalanta vs Bayer Leverkusen? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Atalanta BC - Bayer Leverkusen: GDZIE OGLĄDAĆ na żywo?
  2. Atalanta BC - Bayer Leverkusen: O KTÓREJ GODZINIE?

Atalanta BC - Bayer Leverkusen: GDZIE OGLĄDAĆ na żywo? Zastanawiacie się, gdzie obejrzeć mecz Atalanta vs Bayer Leverkusen online i w TV za darmo? Finałowe starcie Ligi Europy zapowiada się ekscytująco z kilku powodów. Ten główny to doskonała forma piłkarzy prowadzonych przez Xabiego Alonso. "Aptekarze" w poprzednim sezonie awansowali z okolic strefy spadkowej na szóste miejsce, dzięki czemu uzyskali prawo do gry w LE. W tym sezonie natomiast dokonali rzeczy wręcz niemożliwej. Zostali pierwszą w historii drużyną Bundesligi, która nie przegrała ani jednego meczu. Drużyna z Włoch jest natomiast dość niespodziewanym finalistą. Pokonali w półfinale Liverpool w dwumeczu 3:1. Atalanta oprócz tego dotarła do finału Pucharu Włoch, zapewniła sobie co najmniej piąte miejsce w lidze, a jednocześnie zapewniła sobie grę w Lidze Mistrzów, w przyszłym sezonie. Warto dodać, że w fazie grupowej jednym z rywali Atalanty był Raków Częstochowa. Ustępujący mistrz Polski przegrał 2:0 i 4:0.

Grupy EURO 2024 - KIEDY i z kim gra Polska? Mecze Polski na Euro

Michał Probierz dla Super Expressu: na EURO2024 będzie dobrze

Atalanta BC - Bayer Leverkusen: GDZIE OGLĄDAĆ na żywo?

Gdzie oglądać mecz Atalanta vs Bayer Leverkusen 22.05.2024 na żywo? Transmisja finałowego meczu nie będzie pokazana na ogólnodostępnej stacji telewizyjnej. Co więcej spotkania nie zobaczycie również w internecie za darmo. Prawda do pokazywania Ligi Europy ma w tym sezonie platforma Viaplay. Dostęp uzyskacie przelewając 40 złotych i możecie anulować subskrypcję kiedy tylko chcecie. Oprócz transmisji meczu finałowego otrzymacie dostęp do seriali, filmów, produkcji dla dzieci, a także innych sportowych wydarzeń.

Atalanta BC - Bayer Leverkusen: O KTÓREJ GODZINIE?

O której godzinie mecz Atalanta - Bayer Leverkusen? Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:40. Poznacie analizy ekspertów w studio, komentarze oraz opinie. Pierwszy gwizdek na stadionie w Irlandii usłyszycie punktualnie o 21:00.