Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: GODZINA. O której i gdzie oglądać mecz Legii na żywo?

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: GODZINA. O której i gdzie oglądać mecz Legii na żywo?

SPORT

Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: GODZINA. O której i gdzie oglądać mecz Legii na żywo?

2023-11-30 8:17

Mecze polskich drużyn w europejskich pucharach zawsze emocjonują kibiców. A tym bardziej teraz, gdy drużyna ze stolicy jest o krok od awansu do dalszej fazy Ligi Konferencji. Tego nie można przegapić. O której godzinie jest mecz Aston Villa - Legia Warszawa 30 listopada 2023? Gdzie oglądać mecz Aston Villa - Legia Warszawa online i w TV? Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na duże emocje.

Spis treści

  1. Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: godzina
  2. Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: gdzie oglądać?

Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: godzina meczu jest idealna, by spędzić emocjonujący wieczór. Tym bardziej, że polski klub jest o krok od fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Wicemistrzowie Polski po czterech kolejkach znaleźli się w bardzo komfortowej sytuacji, a wszystko to po dwóch wygranych z bośniackim klubem Zrinjski Mostar i zasłużonym zwycięstwu z angielskim klubem Premier League z Birmingham. Teraz czas na rewanż z Aston Villa, w którym wystarczy remis, by polski zespół zagwarantował sobie grę w kolejnej rundzie. Barażach lub od razu w 1/8 finału. Szanse na taki wynik nie są jednak zbyt wielkie biorąc pod uwagę to, jak radzi sobie klub z Mattym Cashem w składzie w angielskiej lidze. Na trzynaście kolejek odniosła dziewięć zwycięstw i ma dwadzieścia osiem punktów, czyli tyle samo co Liverpool i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Warto wspomnieć, że przy odrobinie szczęścia Legia awansuje dalej nawet jak przegra. Premiować może ich nawet porażka, o ile wcześniej AZ Alkmaar nie pokona Zrinjskiego Mostar.

Baraże Euro 2024 - kiedy i z kim zagra Polska? Czy Polska zagra na Euro 2024?

Radio Eska: Dziewczyna Patryka Pedy jest anielską pięknością. Czarnowłosa Konstancja zachwyca!

Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: godzina

Mecz Aston Villa - Legia Warszawa 30 grudnia 2023 jest ważny dla sytuacji w grupie. Pierwsze miejsce w tabeli Ligi Konferencji sprawia, że dany zespół od razu zagra w 1/8 finału rozgrywek. Natomiast zespoły z drugich miejsc zmierzą się w barażu o tę fazę z ekipami, które uplasują się na trzecich pozycjach w grupach Ligi Europy. Jak zakończy się mecz Aston Villa vs Legia Warszawa? Przekonamy się po godzinie 22:10. Spotkanie na stadionie w Birmingham rozpocznie się o 20:45. Transmisja pokazana będzie na ogólnodostępnym kanale telewizyjnym.

Aston Villa - Legia Warszawa 30.11.2023: gdzie oglądać?

Gdzie oglądać mecz Aston Villa - Legia Warszawa 30 listopada 2023? Transmisja online udostępniona będzie w aplikacji TVP Sport. W telewizji mecz zobaczycie wyłącznie na antenie tej stacji. Zazwyczaj jest to kanał nr 32 w TV. Pojedynek skomentuje duet Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.