Arkadiusz Tańcula - Adrian Polański WYNIK walki Fame Friday Arena 2. Kto wygrał 29.09.2023

Autor: FAME MMA

SPORT

Arkadiusz Tańcula - Adrian Polański: WYNIK walki Fame Friday 2. Kto wygrał 29.09.2023?

2023-09-29 23:13

Wynik walki Arkadiusz Tańcula - Adrian Polański 29 września 2023 jest zaskakujący, czy wygrał faworyt kibiców? Nim zdecydowanie był aktor znany z serialu "Lombard. Życie pod Zastaw". Rezultat tego elektryzującego starcia poznacie na naszej stronie.

Arkadiusz Tańcula - Adrian Polański: wynik walki Fame Friday Arena 2. Przegapiliście ten pojedynek i zastanawiacie się, kto wygrał na Fame Friday Arena 29.09.2023? Zwycięzca walki wieczoru na FAME 19, czyli Arkadiusz Tańcula dostał okazję do wyjaśnienia głośnego konfliktu z Adrianem Polakiem, który wraca po dłuższej przerwie do klatki FAME. Było wiadome, że panowie z pewnością dostarczą wielu emocji już w trakcie programów poprzedzających galę. Sporo mówiło się także o tym, że ewentualne porażka aktora z Lombardu może źle wpłynąć na jego reputację w sportach walki.

Fame Friday Arena 2 LIVE - RELACJA ONLINE 29.09.2023, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

TAŃCULA CIŚNIE PO FERRARIM PO WALCE NA FAME19

Arkadiusz Tańcula - Adrian Polański: wynik walki Fame Friday 2

Wynik walki Tańcula - Polański 29.09.2023 jest zaskakujący, czy wygrał faworyt? To ósme z jedenastu starć wieczoru w Szczecinie. Wynik poznaliśmy chwilę po 23:00. Zwycięzcą jest Adrian Polak Polański przez jednogłośną decyzję sędziów!

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 18.11.2023?

• RUNDA 1: Arkadiusz Tańcula - Adrian Polak Polański

Walka rozpoczęła się od kopnięcia ze strony Polańskiego. Chwilę później mieliśmy drugi low-kick i to najwyraźniej był game plan tego zawodnika. Arkadiusz Tańcula czujny od pierwszych sekund, pilnował, żeby nie popełnić błędu, trzymał dystans. W drugiej minucie starcia kopnięcie i cios w twarz ze strony Tańculi. Orbitował aktor przez większą część pierwszej rundy, a to Polak był zawodnikiem pressującym. Tańcula nastawiony był na kontry.

• RUNDA 2: Arkadiusz Tańcula - Adrian Polak Polański

Ponownie presję wywierał Adrian Polański. Jest szybszy, aktywniejszy. W pierwszej minucie drugiej rundy szedł do przodu Polak, ale mało celnych ciosów z obu stron. W drugiej minuty obraz był taki sam. Unikał wymian w krótkim dystansie Tańcula. W połowie drugiej rundy mocny lewy ze strony Polańskiego, a później poszedł za ciosem i odczuł uderzenia aktor! Panicznie zareagował idąc po nogi Polaka. Panowie długo byli w klinczu pod siatką i tracili siły w zapasach. Na punkty wygrywa Polański!

• RUNDA 3: Arkadiusz Tańcula - Adrian Polak Polański

Trzecia runda zaczęła się od kopnięcia Polańskiego, tak samo jak w pierwszej rundzie. Tańcula musiał coś zmienić, zaryzykować, by wygrać ten pojedynek. Łapał jednak ciężko oddechy i próbował sprowadzić walkę do parteru. Ogromne problemy aktora z kondycją, a Polański śmiał się ze swojego rywala. W połowie trzeciej rundy już walczył o przetrwanie Tańcula. Próbował sprowadzić walkę do parteru, by już nie inkasować ciosów Polaka. Zdecydowanie zawiódł w tym starciu! Ogromne zaskoczenie zawodnika, który niedawno pokonał Amadeusza Roślika.